2733
2734
عنوان

خواهرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 659 بازدید | 43 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم تجربه زندگی من میگه هر چی اذیتت کرد حتما بگو و حتما جوابشون رو بده وگرنه مثل من تبدیل میشی به ...

والا من جواب میدم چیزی بهم بربخوره اما کلا دوس ندارم همش تو جنگ باشم.سعی میکنم مثبت نگا کنم .اما واقعا دیگه رفته رو مخم این رفتاراشون.تا وقتی با اون خوبن مدام حرفشو جلو من میزنت با اینکه میدونن ما خوب نیستیم.دلخوری پیش میاد یهو من میشم عزیز و میان سمتم.منم محل نمیذارم.فرداش که اشتی میکنن دوباره همینه وضع.من اصلا با اون ارتباطی ندارم اینا همش حرفشو میزنن.خوشم نمیاد پیشم هی حرفشو میزنن یا به اونم‌هی گزارش منو میدن.البته اون خوشش میاد

2728
تو تیکه بندازی خودشون کم کم جمع و جور میشن .

حالا جاریمو ببینی میفهمی چرا حرص میخورم از این برعکس جلوه دادناشون.یکی بود یه چیزی داشت میگفتم‌خب بالاتره تحویلش میگیرن دیگه.کاملا مشخصه رفتارشون با من واسه لج دراوردنه فقط.دلیلشم نمیدونم

والا من جواب میدم چیزی بهم بربخوره اما کلا دوس ندارم همش تو جنگ باشم.سعی میکنم مثبت نگا کنم .اما واق ...

نمیگم تو جنگ باش. اتفاقا من همیشه تو ارتباط با خانواده شوهر از بحث و جدل و حرف ،پرهیز کزدم و همیشه سکوت میکردم و به روی خودم نمی آوردم. اما الان بعد 7 سال میبینم چقد احمق بودم هر حرفی شنیدم و اجازه دادم هر طور باهام رفتار شه

نمیگم تو جنگ باش. اتفاقا من همیشه تو ارتباط با خانواده شوهر از بحث و جدل و حرف ،پرهیز کزدم و همیشه س ...

من هر کی مستقیما بهم چیزی گفته رک جواب دادم و غیرمستقیمم گفتن اگه‌حس کردم باید یه چیزی بگم حتما گفتم و یبارم با جاریم حرفم شد چرت و‌پرت گفت منم جوابشو دادم.اما برا این رفتاراشون نمیدونم باید چیکار کنم

2738
برو بخر بزار بگن.تا جونشون دراد.بخر تا پوله از دستت درنرفته😁

میخرم اونا همیشه دنبال موضوعی هستن پشت سرم غیبت کنن که برام ذره ای اهمیت نداره

من همیشه کار خودم و میکنم بقیه هر چی میخوان بگن 

خودشون حسودن دارن سکته میکنن که چرا شوهرم خونه نوساز بزرگ رهن کرده چرا ماشین زیر پای منه

چرا زنگ میزنم میگم پول میریزه به کارتم.....

از دیشب عصبیم کرده.یبار نشد بگن فلان چیزو خریدی مبارکه.یا کلا انگار ندیدن یا میگن فلانی هم داره.خوبه ...

حسادت میکنن بهت

بی احترامیشون نکن

عوض خودتو دست پایین نگیر و سعی کن عصبی نشی که خیلی خوشحال میشن که میتونن عصبیت کنن