2733
2734
عنوان

پول یا عشق یا شادی ؟کدوم انتخاب میکنی

| مشاهده متن کامل بحث + 262 بازدید | 35 پست

فقط شادی،از ته دلم ارزوی شادی دارم،دلم خیلی داغونه چندماهی ،بخاطر همین عشق لعنتی😔

(دوقلو باردارم) میشه واسم دعا کنید مشکلم حل شه مریضیه خطرناکی نباشه با دلخوشی بمونم بالا سر بچه هام واسشون مادری کنم؟تورو خدا دعام کنید😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلامتی اول وقتی تنم سالمه سرحال و شادم و میتن عشق بورزم به خانواده ام با عشقم تلاش میکنم برای رفاه بیشتر

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
2728

پول این روزا دغدغه مه...عشق بوجود میاد کافیه بخوای..آقا میدونی پول داشته باشی زیاد و خرج کنی عشق دیگ...ما یه زن و شوهری بود تو فامیلامون پول که داشتن چنان عاشق بودن پسره بر شکست شد الان یک و گربه ن

پول والا پول که داشته باشی هم شادی هم همه عاشقت میشن و خودت بین اون همه یکیو انتخاب میکنی  

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......

تو این دوره زمونه  حالا که ریمل گرونه حالا که رژ لب گرونه 

آخه حالی به آدم میمونه  احوالی به آدم میمونه ..نه والا نه بلا . با این اوصاف پول فقط پوووووول 

اللهم عجل لولیک الفرج 🤲 عاشقتم  یا صاحب الزمان(عج) ❤️❤️
2738
شادی به نظرم پول هست که شادی😐  وگرنه بی پولی نمیذاره یه آب خوش از گلوت پایین بره

هنر اینکه یاد بگیریم با پول یا بدون پول بلد باشیم از زندگی لذت ببریم 

Ça va aller :||||

پول. عشقه بدونه هیچی آخرش تحقیر و نفرته چون تا آخر عمر نمیتونی بگی من عاشقم اما همش توی حسرت باشی بدونه پولم شاید شاد باشی‌ اما وقتی راحتی کسی که پولداره ببینی به شادیه اون حسادت میکنی میگی چرا من نمیتونم اینجوری باشم

کاش یه روز بفهمم...من نتونستم یا واقعا نمیشد🔒
پول والا پول که داشته باشی هم شادی هم همه عاشقت میشن و خودت بین اون همه یکیو انتخاب میکنی   &nb ...

حرفت نمیگم غلطه درسته اتفاقا ولی این ادمایی که بخاطر پول دورت میان جعلین چون تو پول داری اطرافتن ..دروغن ..وقتی واقعی نباشن چطوری میتونن خوشحالت کنن😅

Ça va aller :||||
2706