2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با ديگران هم مشكل داري؟؟ديگرانو كتك ميزني؟؟ببخشيد عزيزم من چون داريم يكي اينطوري رو ميپرسم كمكت كنم ...

راستش از ادمها خیلی متنفر میشم مثلا ادم نفهم واقعا عصبیم میکنه که دوست دارم بکشمش ولی نه به کتک نرسیده خودمو کنترل کردم.هوشیاری دارم تقریبا ولی انگار توی حال خودم نیستم و گم شدم

مثلا جایی میرم درو قفل میکنم بازبرمیگردم نگامیکنم چن بار .اکثراوقات شیر گازو چک میکنم بافندک.جایی بر ...

عزیزم حتما برو دکتر طب سنتی ایرانی

من خیلی بهترم رفتم دارو میخورم

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
2728
2740
عزیزم حتما برو دکتر طب سنتی ایرانی من خیلی بهترم رفتم دارو میخورم

چه دارویی؟منم داداشم اینجوریه یه کار رو بعضی وقتا چند بار میکنه،مثلا میخاست بیاد بیرون از حموم چند بار برق رو خاموش روشن میکرد من انقدر دلم گرفت و حالم بد شد براش ک

راستش از ادمها خیلی متنفر میشم مثلا ادم نفهم واقعا عصبیم میکنه که دوست دارم بکشمش ولی نه به کتک نرسی ...

من دقیقا اینطوریم اصن اخلاق ثابت ندارم نشده تا حالا یکی به من بگه این تیکو داری فلان جا اینطوری رفتار میمنی به قول شما خودمو گم کردم هرجا میرم. زود اخلاقم عوض میشه انگار میشم یکی دیگه یعنی منم اختلال دارم

من همونیم که هیچکس نمیتونه عوضش کنه  
عزیزم میشه از علائم اون فرد بگی؟چه نشونه هایی داشت؟ اگر اذیت نمیشی

مثلا پاهاشو.جفت میکنه وای می ایسته و نگاه میکنه بالا، کار هارو هم تکرار میکنه،قیافه صورتشو بعضی مواقع هم یجوری میکنه

2706