2733
2739
شوهرمن ميگه تا چهلم صبر كن بعد زود عروس شو منم ميگم چه كار كنم كه دين ام  ميگه سه ماه ...

دینت زمانی گفت ۳ماه و ده روز که آزمایش وجود نداشت الان کافیه بری آزمایش بدی ببینن حامله نیستی دیگه تمام ! من نمیدونم چرا این آخوندا دین رو بروز نمیکنن

عزیزم من کار به این فیلم ندارم اینکه ستایش یا هر زن دیگه ای بعد از مرگ همسرش حق ازدواج داره منم قبول ...

اینا فیلمه فیلم ستایش هم زن ستیز بود تو فیلما این حرفارو تو مخ بیننده میکنن اما در واقعیت خر خودشونن مگه زن بقول تو کلفته ک چون داره نون میخوره باس نوکری کنه؟ فیلمای ایرانی رو اصلا نگاه نکن اگرم دیدی فقط بخند بخودشون که توی قرن نوزده موندن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اینا فیلمه فیلم ستایش هم زن ستیز بود تو فیلما این حرفارو تو مخ بیننده میکنن اما در واقعیت خر خودشونن ...

میدونم عزیزم جواب اون خانم رو دادم ولی تلوزیون در فرهنگ سازی نقش زیادی داره عزیزم

انشالله منم مادر یه فرزند صالح و سالم و زیبا و باهوش میشم میشه برام دعا کنین دوستان 
چه بی تربیت 

کی بی تربیته؟؟؟؟ شعور حرف زدن داشته باش

حتما یا خودت یا ننت زن دومین که بهت برخورده

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

به نظر من اون زنی که از ازدواج قبلیش بچه داره..باید در درجه اول صلاح بچه هاشو در نظر بگیره و بخاطر بچه هاش از خواسته هاش بگذره.. اونم تو جامعه ای که به ی بچه 2 ساله هم رحم نمیکنن. حتما تو خیلی از موارد شنیدین که ناپدری چه بلایی سر بجه ها اورده..قضیه شوهر مادر با زن بابا متفاوته..اون مادر اول از همه در مقابل بجش مسیوله

2740
به نظر من اون زنی که از ازدواج قبلیش بچه داره..باید در درجه اول صلاح بچه هاشو در نظر بگیره و بخاطر ب ...

من برای هیچچ احدی نسخه نمیپیچم ولی خدایی نکرده در همچین شرایطی باشم هرگز ازدواج نمیکنم بخاطر بچه ها

البته منظورم ستایش نیستا چون بچه هاش بزرگن

من نمیگم صد درصد ولی مطمئنم به احتمال زیاد ازدواج نمیکنم بعد همسرم.اصلا حوصله تاهل ودردسر ندارم.یه روز خانواده اش میان یه روزمریضه.یه روز پول نداره.یهروز که داری از درد پریود یابیماری به خودت میپیچی اون هم کار داره و مجبوری با درد به کارهای اون برسی.یه روز که دوست داری تو سکوت بشینی و بایه فنجون چایی وکتاب ازخودت پذیرایی کنی.هی میاد گیرمیده.لباسمو اتو کن.فلان کن.من آدم تاههل متعهد نیستم

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏

حالا خوب احساساتی شده یه چیزی گفته ولی شما فک کن اگه بلا به دور زبونم لال شما بمیرید اون ازدواج نمیکنه؟

مطمئناً اسمشم میذاره بخاطر بچه ها!!!!

ولی خانوم ازدواج کنه جرمه و همه بدبین میشن؟!

بنظر من یک زن هیچوقت نباید بیوه و مطلقه بمونه هم نظر بد بهش زیاده هم شیطونه گولش میزنه

خدا جووووونم شکرت ❤️ بـخاطر تمام داده ها و نداده هات⁦❤️⁩ میشه واسه سلامتی مامانم و دخترم یه صلوات مهمونم کنی 🥺🤍 من به آینده امیدوارم ✨

وقتی تنهایی بهتون فشار بیاره ازدواج میکنید

هنوز تو موقعیتش نیستید

ببینید چقد ادم حالش از لحاظ روحی خرابه و نیاز داره یکیو بغل کنه فقط گریه کنه

دلگیرم از کسی که مرا غرق خودش کرد! اما نجاتم نداد …
عزیزم خیلی خوشحالم که روحیه خوبی داری کار خوبی میکنی حتما ازدواج کن فقط دقت کن انتخاب خوبی داشته باش ...

ممنون.شوهرم از دست رفت.ولی من باید بخاطره کسای که دوستم دارن مخصوصا مادرم باید زندگی کنم .وخدا بهم فرصت زندگی داد پس باید زندگی کنم .خیلی سخته خودت جمع وجور کنی.ولی باید از یه جای به بعد خاطرات وهمه چیز باید به زور فراموش کنی. واسه ازدواج چون تجربش داشتم خیلی سختگیر خواهم شد

شوهر منم فوت کرده یک ساله

به منم وصیت کرد ازدواج کن ولی بچما بذار برو

خوب یه مادر هیچ وقت بچشو نمیذاره بره

حاضر نیستم چون وقتی بچم غمگینه همه چی برام مث زهرماره

دلگیرم از کسی که مرا غرق خودش کرد! اما نجاتم نداد …