2733
2739
عنوان

اسکرین من و عشقم

| مشاهده متن کامل بحث + 4685 بازدید | 214 پست
غم بقیه خنده داره؟؟؟؟چتونه بابا اصل مطلب چیز دیگه ای هست 

بیخیال عزیز خیلیا عقده ای ان وحسود فقط برا خالی کردن عقدشون ودل شکوندن میان سایت وگرنه این چیزا تکرار نداره بسیار هم عالی همین که عاشق همین وتلاش میکنید برا به دست اوردن همدیگه خودش با ارزشه موفق باشید وخوشبخت وصلاح خدا هرچه هست براتون پیش بیاد توکلت بخدا خودتونو بسپرید به خدا 

مشکلات پوستی داشتین لک  تیرگی . جوش وجای جوش  مشکلات رحمی در خدمتم.       Fateme1634@  آی دی تلگرام .    مکانی برای رسیدن به آنچه آرزویش را داشتید👱🏻‍♀منحصر به فرد😍کمتر پرداخت کن و بیشتر انتظار داشته باش💝🌺همه چیز برای زیبایی و طراوت شما مهیاست💝بفرمائید...

پس چرا من هیچی نمیبینم 😕

فرض کن حضرت مهدی.عج به تو ظاهر گردد/ظاهرت هست چنانی که خجالت نکشی؟/باطنت هست پسندیده ی صاحب نظری؟/خانه ات لایق او هست که مهمان گردد؟/لقمه ات درخور او هست که نزدش ببری؟/پول بی شبهه و سالم زهمه داراییت .../داری آنقدر که یک هدیه برایش بخری؟/حاضری گوشی همراه تو را چک بکند؟/باچنین شرط که در حافظه دستی نبری !/واقفی بر عمل خویش تو بیش از دگران.../می توان گفت تو را شیعه ی اثنا عشری؟؟؟     و من در میان این همه مسیحی افتخار میکنم به شیعه بودنم😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واسه گوشیه عزیزم فک کنم 

اسکرین هم پاک میکنید؟!!!😕

فرض کن حضرت مهدی.عج به تو ظاهر گردد/ظاهرت هست چنانی که خجالت نکشی؟/باطنت هست پسندیده ی صاحب نظری؟/خانه ات لایق او هست که مهمان گردد؟/لقمه ات درخور او هست که نزدش ببری؟/پول بی شبهه و سالم زهمه داراییت .../داری آنقدر که یک هدیه برایش بخری؟/حاضری گوشی همراه تو را چک بکند؟/باچنین شرط که در حافظه دستی نبری !/واقفی بر عمل خویش تو بیش از دگران.../می توان گفت تو را شیعه ی اثنا عشری؟؟؟     و من در میان این همه مسیحی افتخار میکنم به شیعه بودنم😍😍😍
2728
بیخیال عزیز خیلیا عقده ای ان وحسود فقط برا خالی کردن عقدشون ودل شکوندن میان سایت وگرنه این چیزا تکرا ...

هیییی چی بگم مرسی عزیزدلم الهی آمین به حق ۵تن توروخدا دعام کن

خدایا منو به عشقم برسون بچه ها دعام کنین😔😔😔💔💔💔💔