2733
2734
باهاش قصد ازدواج داری؟ینی خودش میخاد ترک کنه؟

ما سه سال باهم بودیم هفت ماه پیش اومد گفت باید باهام رابط داشته باشی اینجوری فقط بهم میرسیم اون موقعه ها بود که مصرف میکرد ولی نمیفهمیدم گفتم نه ترکم کرد رفت بعد هفت ماه پی ام داد که دلم برات تنگ شده نمیدونم دوست دارم بیا دوباره باهام باشو لینا تا اینکه یه قرار گذاشت من میخواستم فراموشش کنم ولی برام سخت بود خوب دوسش داشتم دوستم جای من رفت سر قرار که من نرم هوایی شم به دوستم گفت به یلدا بود بیاد پیشم میخوام ادم شم و اینا  تا مامانش زنگ زد به گوشی مامانم التماسش کرد پسرم اگه دختر تو برگرده قول داده ترک کنه توروخدا کمکم کنید من داداشمم اعتیاد داشت الان کمپه مامانم خودشو جای مامانش گذاشت گفت برم بهش کمک کنم و اینا الانم دارم کله تلاشمو میکنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب روله خودت داری تجربش میکنی.الان توکمپه بذار شش  ماه از ترکش بگذره ببین دوباره نمیره

داداشم بار دومه داره میره کمپ رفیقای عوضیش اومدن سراغش دوباره شروع کرد داداشم عاشق یه دختر شده بود دختره دختر نبود و معتاد بود دختره معتادش کرد 

2731