2733
2734

عزییزم من یه بار سقط با کورتاژ داشتم تو ام ار ای که عالی بود هم تمیز بود هم رسیدگیشون عالییییی هم خوشبرخورد ...اما سزارینم تو بعثت بود چون دکتر فقط اونجا میتونست سزارین کنه اما واقعا کثیف بود یعنی تمیزی توش ندیدم بعدم که اخلاقشون تند بود بعد همزمان با من یکی دیگه بچش دنیا اومد که سالم بود ولی بعد ۲ ساعت گفتن مرده بیچاره دختره از کازرون اومده بود بچش مرد اصلا یه وضعی...

خدایا شکرت واسه سلامتی دخترم و باباش❤👨‍👩‍👧❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد دختر منم به دنیا اومده بود مامانم میگه دستش کبود بوده که زیر دستگاه گذاشتن بعد دیگه ۲ روز کلا تو ان ای سی یو بود نمیدادنش میگفتن باید بمونه هرچی میگفتیم مگه مشکل داره جواب نمیدادن خلاصه که بدترین خاطره من تو بارداری و زایمان همین بیمارستانش بود

2731
عزییزم من یه بار سقط با کورتاژ داشتم تو ام ار ای که عالی بود هم تمیز بود هم رسیدگیشون عالییییی هم خو ...

ياسمن جان منم مجبورم برم بعثت براي سزارين لعنتي.دكترت كي بود ؟! 

ياسمن جان منم مجبورم برم بعثت براي سزارين لعنتي.دكترت كي بود ؟! 

دکتر تواضع دکترم دکتر خوبیه کورتاژمم با خودش بود ولی بیمارستان نه...البته من ۳ سال پیش رفتم شاید الان بهتر شده باشه

دکتر تواضع دکترم دکتر خوبیه کورتاژمم با خودش بود ولی بیمارستان نه...البته من ۳ سال پیش رفتم شاید الا ...

مرسي عزيزم

منم شنبه با دكتر روانفر اونجا سز دارم چاره اي ندارم بايد برم اونجا.شما پمپ درد هم گرفتي؟ اتاق خصوصي چطور

مرسي عزيزم منم شنبه با دكتر روانفر اونجا سز دارم چاره اي ندارم بايد برم اونجا.شما پمپ درد هم گرفتي؟ ...

اره پمپ گرفتم  مدامم دستم روش بود ولی واقعا واسم تاثیر نداشت اتاقمم خصوصی بود مامانم و مادرشوهرم و شوهرم و خواهرم پیشم بودن...

2738
اره پمپ گرفتم  مدامم دستم روش بود ولی واقعا واسم تاثیر نداشت اتاقمم خصوصی بود مامانم و مادرشوهر ...

جدي تاثير نداشت🥺🥺🥺ميشه خواهش كنم هر تجربه اي كه بدردم ميخوره بهم بگي. سه روز ديگه مونده شبا كلا بيدارم ميبيني كه😭

جدي تاثير نداشت🥺🥺🥺

والا من خیلی درد کشیدم نمیدونم حالا همون درده سز بوده یا با پمپ این شده کلا من خیلی اذیت شدم ولی جاریم بعد از عملش خودش پا شده و اصلا اذیت نبوده ولی من ۱۰ روز کامل تو تخت بودم انگار از پایین فلج بودم

پمپ درد چیه؟ 

والا من که سزارین شدم دردش سخت بود اما قابل تحمل بود دیگه این چیزا لازم نمیشه ها😏

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁
جدي تاثير نداشت🥺🥺🥺ميشه خواهش كنم هر تجربه اي كه بدردم ميخوره بهم بگي. سه روز ديگه مونده شبا كلا ب ...

عزیزم انشالا بسلامتی فارغ میشی و کوچولوی نازت رو بغل می‌کنی بنظر من این سه روز رو رااااحت بخواب از همش واحبتره که بعدش خواب بی خواب

من بیمارستان دولتی بودم اتاق خصوصی و ماما خصوصی و چمیدونم اینا رو هم نخواستم دو روز اونجایی و بعدش خلاص

دردش هم زیاد و سخت بود اما قابل تحمله بعد چند وقت هممممه چی یادت می‌ره 

من بعد یک هفته دیگه تقریبا سرپا بودم خودم

فقط تو بیمارستان کسی باهات باشه که تر و فرز و قوی باشه من مامانم بود اما کنر درد داشت خیلی اذیت شد 

سخت نگیر بزار بعد از یاداوریش لذت میبری خوش باش

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁
اخي عزيزم .بيحسي بودي يا بيهوشي؟!

من ببهوشی بودم... ولی دوستمون راست میگه هرچقدر درد بکشی و بعدش که نینی دنیا اومد گیر زردی و بیمارستان و ازمایشش باشی همشون تموم میشه و سر ۱ سال نشده میشن خاطره و میگط بذار بچه دوم بیارم ببخشیدا ولی زنا بی عار میشن🙂