2733
2739
ممنون عزیزم❤ اگه مشکلی نیست لطفا راجب اینده شغلی و تحصیلی و عاطفیمم حستونو بگید

آینده خوبی خواهی داشت شغل هم یکم با دردسر پیدا میکنی بعد شما یکم زود رنج هستین زود عصبی مشین 

احساس میکنم از طرف پدر مادرتون هم ناراحت مشین سر یه حرف به میل شما نیس 

نمیدونم اینا اومد به ذهنم دیگه سوالی بازم هست 

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آینده خوبی خواهی داشت شغل هم یکم با دردسر پیدا میکنی بعد شما یکم زود رنج هستین زود عصبی مشین  ...

شغلم چی میتونه باشه؟!

این پسری که قراره همو ببینیم درباره من چه فکری میکنن و دلیلشون برای دیدنم چیه؟

شما میتونید بهم بگید؟

حس ششم و نمیدونم ولی یه سید خانم هست چشم سوم داره لامصب هر چی بگه درست از اب در میاد .نه اسم میپرسه ...

جدی؟پول میگیره؟چقدر؟تلفنی نمیشه؟

خدایا منو به عشقم برسون بچه ها دعام کنین😔😔😔💔💔💔💔
2728
آینده خوبی خواهی داشت شغل هم یکم با دردسر پیدا میکنی بعد شما یکم زود رنج هستین زود عصبی مشین  ...

عزیزم میتونی بگی کی به عشقم میرسم؟

عزیزم میتونی بگی کی به عشقم میرسم؟

۳ ماه تا یک سال میاد به ذهنم یا بعد یکسال ۳ ماه ولی میرسی بهش😘😍😍برا منم دعا کن برگرده عزیزم برام صلوات بفرستی ممنون عزیزم 

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 
۳ ماه تا یک سال میاد به ذهنم یا بعد یکسال ۳ ماه ولی میرسی بهش😘😍😍برا منم دعا کن برگرده عزیزم برام ...

وااای الهی آمین تا عید نامزد کنیم چشم عزیزم چشم

وااای الهی آمین تا عید نامزد کنیم چشم عزیزم چشم

😘عزیزی چشمت بی بلا

2738
قربونت برم عزیزم💋🤩

خدانکنه 🤗