2737
2734
عنوان

نمیذاره گوشیشو چک کنم...

| مشاهده متن کامل بحث + 1019 بازدید | 69 پست
منم.مخصوصا اگه ببینم سایت ناجور رفته می میرم از غصه

آره نمیخام ناراحت بسم، اگه چیزی ببینم نمیتونم برم پس دیگه سعی میکنم دنبال چیزای مشکوک نباشم ذهنیتم عوض بشه راجبش

خیلی دوست دارم فامیلامون بدونن من هیچوقت بهشون سلام نرسوندم😹😹
فرهنگامون زمین تا آسمون فرق داره. تا حالا بابت همین فرقا نه اون توهینی کرده مثلا چیزی بگه. نه من. نم ...

عزیزم نترس هیچ مشکلی پیش نمیاد اگه از ته دل همدیگه رو دوس داشته باشین و عاشق هم باشین اینا همش حرفه و ربطی به سنی و شیعه بودن نداره فقط دوس داشتن مهمه

و خدایی که بشدت کافیست😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودم شیعه هستم شوهرم سنی، الان 10سالم هست باهم ازدواج کردیم عاشقانه هم باهم زندگی میکنیم بدون هم ...

ایشالله همیشه خوشبخت عزیزدلم😍 این شیعه سنی بودن برای ما که شده دردسر

عزیزم دوست پسرمه زندگی مشترک نداریم فعلا

دوستته چی دلیلی داره کل گوشیشو چک کنی شاید بادوستاش حرفایی وزده که تو نباید میخوندی به نظرم ناراحتیت بی دلیله

مرد کوچک آسمانی ...شیرینی حضورت چه زود به کاممان تلخ شد .
2728
دوستته چی دلیلی داره کل گوشیشو چک کنی شاید بادوستاش حرفایی وزده که تو نباید میخوندی به نظرم ناراحتیت ...

نمیخاستم چک کنم، همونجورکه اون داشت می گشت تو گوشیم، فقط همینجوری خاستم نگاه کنم، رفتارش باعث مشکوک شدن جریان شد

نگاه کردن گوشی تو هم واسه کار خوبی نبوده ببخش عزیزم شما دوستید شاید به نتیجه نرسیدید چرا کل زندگی شخصی تو در اختیارش میزاری بعد اگه نشد همش ناراحت باشی که آبروت نره

مرد کوچک آسمانی ...شیرینی حضورت چه زود به کاممان تلخ شد .
نگاه کردن گوشی تو هم واسه کار خوبی نبوده ببخش عزیزم شما دوستید شاید به نتیجه نرسیدید چرا کل زندگی شخ ...

راستش بهش فکر نکرده بودم تاحالا

2740