2737
2734
عنوان

سازمان جهانی ناسا

| مشاهده متن کامل بحث + 1400 بازدید | 128 پست
اغلب کسایی که توی علم پیشرفت میکنن مسله دین تا این حد که فکر میکنی براشون پررنگ نیست که وقت زیادی صر ...

عزیزم کل سیستم دنیا راست میگه؟

حالا یه مثال میزنم برای شما از علم الان

الان تو اتاق عملا همه سردن بخاطر جلوگیری از احتمال خونریزی ک اون فقط یه احتماله خب درصورتی ک خوده علم ب این رسیده بافت بدن وقتی سرما بهش میخوره دیگه میمیره و عمل قلب باز هیجوقت اون قلب قلب آک نمیشع یا کلا همخ جای دیگه ولس طب سنتی اسلامی ک روشش فرق دارع هیچوقت اینجوری نبوده 

من 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببینید منظور من این نیست که اجباری هست یا نیست ! میگم دین گفته میتونید اینکارو بکنید حالا خودتون میت ...

حرفتون درسته قبول نمیکنن...متاسفانه باید بگم  از یک طرف شرایط اقتصادی جامعه بد شده از طرفی دیگه زمینه واسه انجام دادن گناه زیاد و آسون شده وگرنه همون پسر مییتونه بجای ازدواج موقت یه ازدواج دایم داشته باشه .

《ما همه بشر بودیم تا اینکه نژاد ارتباطمان را برید!!مذهب از یکدیگرجدایمان ساخت!!سیاست بین مان دیوار کشید!!وثروت! از ما طبقه ساخت!!》
عزیزم کل سیستم دنیا راست میگه؟ حالا یه مثال میزنم برای شما از علم الان الان تو اتاق عملا همه سردن ...

ببخشید طب سنتی به عنوان جایگزین عمل قلب باز چه راهی رو پیشنهاد میده؟

2728
حرفتون درسته قبول نمیکنن...متاسفانه باید بگم  از یک طرف شرایط اقتصادی جامعه بد شده از طرفی دیگه ...

صحیح اما همونایی که به اسم مسلمان هستن آتیششون میگیره وقتی میگی ازدواج موقت از مادر خودم شروع کن تا بقیه خانما

صحیح اما همونایی که به اسم مسلمان هستن آتیششون میگیره وقتی میگی ازدواج موقت از مادر خودم شروع کن تا ...

درسته   شرایط زندگی ما  تو همه زمینه ها یه چیزی تو مایه های "همینه که هست"هست ..

《ما همه بشر بودیم تا اینکه نژاد ارتباطمان را برید!!مذهب از یکدیگرجدایمان ساخت!!سیاست بین مان دیوار کشید!!وثروت! از ما طبقه ساخت!!》
2740