2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینترنتارو با هواقاطی کردن لامصبا

نه بابا شوهرم برنامه دانلود ميكنه و فيلم ميبينه حتى اخبار هم نگاه ميكنه😩😩😩

"درد" يعنى غم دارى بخندى به روت نيارى! "درد" يعنى دورت شلوغِ و كسى ندارى! "درد" يعنى تو خاك خودت غريبِ ديارى! " درد" يعنى شرمنده سفره ى بچه هاتى! "درد" يعنى بدهكار عمر و لحظه هاتى! "درد" يعنى دلتنگ دليل خنده هاتى! درد نون و درد بى عارى!! دردى كه از آشنا دارى!! درد بيخوابى و بيدارى!! باور اينكه خيلى تنهايى...وصله ناجور دنيايى...عمرىِ بيخودى تو رويايى...وقتى كه دست بسته نشستى و خسته اى! حتى به غصه هات وابسته اى!! زندگى تو اين شرايط يعنى "درد"!!! من "درد" مشتركم منو فرياد كن!! همدرد اگه نيستى گاهى ازم ياد كن!! من از خودم بريدمو به انتها رسيدمو از هر غريب و آشنا پُـــرم!!!😔😔😔
تنهانبینا😪😥

در اين حد ترسناكن😰

"درد" يعنى غم دارى بخندى به روت نيارى! "درد" يعنى دورت شلوغِ و كسى ندارى! "درد" يعنى تو خاك خودت غريبِ ديارى! " درد" يعنى شرمنده سفره ى بچه هاتى! "درد" يعنى بدهكار عمر و لحظه هاتى! "درد" يعنى دلتنگ دليل خنده هاتى! درد نون و درد بى عارى!! دردى كه از آشنا دارى!! درد بيخوابى و بيدارى!! باور اينكه خيلى تنهايى...وصله ناجور دنيايى...عمرىِ بيخودى تو رويايى...وقتى كه دست بسته نشستى و خسته اى! حتى به غصه هات وابسته اى!! زندگى تو اين شرايط يعنى "درد"!!! من "درد" مشتركم منو فرياد كن!! همدرد اگه نيستى گاهى ازم ياد كن!! من از خودم بريدمو به انتها رسيدمو از هر غريب و آشنا پُـــرم!!!😔😔😔
2731
انابل 👹كلبه وحشت 🙃كشتاربااره برقي درتگزاس  🎃اره ١تا٨عاليه جن گير فقط اگ ايزي لايف لازم شدي م ...

دمت گرم همشو دان ميكنم اگر بستم يارى نكرد وايفا ميزنم😁😁

نه بابا خيالت راحت قبل از ديدن زيرم پلاستيك مترى گلخونه اى پهن ميكنم مثل زايمان طبيعى خودمو ميسپارم ب هجوم استرس و فشار ترس هرچه باداباد😂😂😂😂

2740
آخه هنوز نیومده برام، نوشته از ۵ صبح تا ۱۷ عصر سه شنبه

من که دارم از نت استفاده میکنم نتم فعلیم هم تغییر نمیکنه. 

خوب بزار فردا صبح استفاده کن

خدایا خودت هوامو داشته باش واسه آرامش خودم و سالم بودن نی نی تو راهیم میشه صلوات بفرستید