2737
2739
عنوان

به امید جهانی پر از صلح و دوستی و لعنت به جنگ

| مشاهده متن کامل بحث + 269 بازدید | 31 پست
انشاءالله  به خدا بعضی وقتا بچه ها رو نشون میده که تو بیمارستانا زخمین یا گریه میکنن گریم میگی ...

دقیقا خیلی سخته بچه ها قربانی جنگن همیشه 🌹😔

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

به امید صلح جهانی و پایان جنگ  هرچند دوره همین النشم کلی زن و بچه به کشتن میدن و جامعه بشری سکوت میکنه 

psychometrist.ir معتبرترین تست های روانشناسی , شخصیت شناسی, افسردگی و اضطراب, ازدواج

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمی تونم دوستت نداشته باشم مهربونی پستاتموخوبه دوباره میام تاپیکات باجنبه هی گلی 😍 

عزیزمی گلم قربونت هر وقت خواستی بیا عزیزم ❤🌹

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
به امید صلح جهانی و پایان جنگ  هرچند دوره همین النشم کلی زن و بچه به کشتن میدن و جامعه بشری سکو ...

دقیقا سکوت ازار دهنده 😔

2728
چه استدلالش مسخره بود ینی نباید میرفت؟  اونوقت کشور و خانواده خودش نابود میشدن چون اگه دفاع می ...

شما کلا نخواستی منظور حرفوبگیری😊

باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤
میدونم عزیزم ولی فکر کنم متن منظورش اینه یک عده فدا میشن عده ای دیگه که نرفتن جنگ مدال و درجه میگیرن ...

اونا که فدا میشن اجرشونو خدا میده که قابل مقایسه با مدال و درجه نیست

البته منظورم کسانی هست که در راه خدا جون میدن نه برای تصاحب قدرت

ان معی ربی.اللهم الرزقنا زیارت الحسین فی الدنیا و شفاعته فی الاخره
‏جنگ بشه دیگه آهنگران نیست بخونه همه رو میدن ساسی مانکن بخونه. ‏فرماندمون جنتلمه ...

یک عکس دیدم یک بچه سوخته بود بدنش نمیدونم یک لحظه هم نمیتونم خودم جاش بگذارم قربانی جنگ این کودکان بی گناه هستن برای همین این تاپیک زدم 🌹

دقیقا سکوت ازار دهنده 😔

فک میکردم واقعا میخوان جنگ پایان یابد ولی سیاست کثیفی که دارن نمیخوان کاری کنن و خودشونو زدن به کری و کوری میبینن کلی زن و بچه کشته میشن بمب شیمیای میزنن ولی دست دست میکنن حالم از هرچی که جامعخ بشری بهم میخوره همش شعاره کاری نمیکنن

psychometrist.ir معتبرترین تست های روانشناسی , شخصیت شناسی, افسردگی و اضطراب, ازدواج
2738
اونا که فدا میشن اجرشونو خدا میده که قابل مقایسه با مدال و درجه نیست البته منظورم کسانی هست که در ر ...

بله در اینکه شکی نیست ایکاش کلا جنگی نبود که هیچ کودکی اسیب روحی نمیدید اسیب جسمی نمیدید 😔🌹

اونا که فدا میشن اجرشونو خدا میده که قابل مقایسه با مدال و درجه نیست البته منظورم کسانی هست که در ر ...

کی درراه خدا جون میده؟میشه لطفا مثالشوبگید؟

همه برای دفاع ازکشورشون ومردمشون می جنگن.....

شما کلا نخواستی منظور حرفوبگیری😊

چرا بابا،  اصل مطلبو گرفتم.  استدلالش خوب نبود اخه😂

نمیشه که وقتی به کشورت حمله میکنن، مردمش بگن چون ممکنه پدری یا فرزندی کشته بشه ماهم نمیریم بجنگیم و دفاع کنیم کههههه

فک میکردم واقعا میخوان جنگ پایان یابد ولی سیاست کثیفی که دارن نمیخوان کاری کنن و خودشونو زدن به کری ...

بله مشکل همین سیاست کثیفه که با اینکه میخواد ولی جنگ را پایان نمیدن کلا 😔

چرا بابا،  اصل مطلبو گرفتم.  استدلالش خوب نبود اخه😂 نمیشه که وقتی به کشورت حمله میکنن، م ...

کلا جنگی نباشه که هیچکس کشته نشه...چه فرقی میکنه....بقول سارا اون بچه ای که هرجای دنیا بی پدر بشه یا نابودبشه حقش نیس..چه هم وطن ماباشه چه مال کشوردیگه

درهر صورت چیزی که باعث شد این تاپیک بزنم کودکان بی گناه بودن که قربانی جنگ میشن از قدیم تا به حال 🌹🙏