2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بخاطرجاي جوش هام گرفتم ببينم تاثر داره يا نه🙁 ولي اگه واسه پوست و شفافي ميخواي كلوبتازول بگير ب ...

کلو بتازون چیه لایه برداره پوسته پوسته میکنه یا باعث جوش نمیشه چون رو پوست من چیز چرب میاد جوش میزنم 

برا شفای*حالم*یه صلوات میفرستی تا منم به امید خدا بخندم ؟
اسم داروخونه رو بهم میگی خانومی ؟

عزیزم من خودم نخریدم همسرم خرید نمیدونم یادشه از کدوم داروخونه خریده یا نه ازش میپرسم اگه یادش بود حتما بهت میگم 

🌷انسان همان چیزی است که باور دارد🌷
2731
من الان خودم خریدم من یازده خریدم نکنه اصل نباشه ؟

عزیزم انقدر پماد کمیابی نیست که اصل و فرع داشته باشه منم بیست تومن خریدم هرجا یه قیمته نگران نباش همونه برای منم سفید آبیه

🌷انسان همان چیزی است که باور دارد🌷
من بخاطرجاي جوش هام گرفتم ببينم تاثر داره يا نه🙁 ولي اگه واسه پوست و شفافي ميخواي كلوبتازول بگير ب ...

عزیزم من یه تایپیک زدم راجب فیک بودن این کرما گفتن که احتمال داره فیک باشه چون میگفتن ما سال 94این کرمو میخریدیم دوازده چطور الان همون قیمته اینی الاندشما میزنید کیفیتش چطوره ؟

عزیزم انقدر پماد کمیابی نیست که اصل و فرع داشته باشه منم بیست تومن خریدم هرجا یه قیمته نگران نباش هم ...

عزیزم سوالابالامو شما هم جواب میدید.