2737
2739
عنوان

ینی چمه من😢

| مشاهده متن کامل بحث + 237 بازدید | 34 پست
برای امضات سه تا صلوات فرستادم 

قربونت برم

سلام براظهورآقاوطول عمرپدرومادرها(پیش مرگشون بشم من)وخوب بودن رابطه بین داداشام صلوات بفرستین لطفا خدا خیرتون بده الهی آمین
ای جانم ای جانم ممنونم الهی که بهترین ها نسیب شما و همه دوستان بشه چقدر حال بعضی ها حال آدمو خوب میک ...

فدات بشم مهربانو جان😍❤❤❤❤

یه چیزی خواستم بهت بگم

۷ بار سوره یس رو بخون هدیه کن به نرجس خاتون مادر امام زمان 

حاجت روا میشی انشالله

رد خور نداره 💞❤

" عشق جان " ؟ خوش به حال من 😍 که تو جان منی❤💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه بابا فعلا نمیخوام میگفت بگو به جون بابا حامله نیستم🤣🤣🤣🤣🤣🤣

😉

سلام براظهورآقاوطول عمرپدرومادرها(پیش مرگشون بشم من)وخوب بودن رابطه بین داداشام صلوات بفرستین لطفا خدا خیرتون بده الهی آمین
فدات بشم مهربانو جان😍❤❤❤❤ یه چیزی خواستم بهت بگم ۷ بار سوره یس رو بخون هدیه کن به نرجس خاتون مادر ...

چشم خدا خیرت بده حتما انجام میدم موهای تنم سیخ شد تا چند روز پیش ناامید بودم اما میخوام امیدمو محکمتر گره بزنم به خدا مطمئنم خدا مهربون تر از اینه که کسی رو دست خالی بذاره قربون آقام و مادرش برم حتما اینکار رو میکنم 

برای مادرم یک صلوات بفرستید و برای مادر شدنم هم یک دعای خیر کنید ممنونم فعلا باردار نیستم ولی تیکرم به همین زودی واقعی میشه😊
2728
چشم خدا خیرت بده حتما انجام میدم موهای تنم سیخ شد تا چند روز پیش ناامید بودم اما میخوام امیدمو محکمت ...

فدااااااات شم عزیزم❤ در نا امیدی بسی امید است😍

التماس دعا 

" عشق جان " ؟ خوش به حال من 😍 که تو جان منی❤💋