2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باور کنین حق با استارتره 

چون من از همون نامزدی تاشوهرم بغلم میکرد متوجه نگاهشون میشدم و حتی چن بارم‌ وقتی شوهرم نبود تیکه بارونم میکردن برا بوس و بغل کردنای شوهرم

خانومایی ک سیاست ی زن زرنگو ندارن کتاب زنان زیرک حتما بخونین.میشه برا نی نیم ی صلوات بفرستین که بمونه برام این دفعه...خدا جونم مرسی بابت هدیه ای ک گذاشتی تو دلم😍😍🤗فندوق جونم منتظرتم 
2728

اخخخخخخخ گفتیااااااااا برای من ک میتررررررررکن،، کلی هم تیکه میندازن، 

حالا اون چیز ی چیز معمولیه ها از نظر اونا بزرگ، در حالی ک کار خاصی نیس واقعا کوچکترین چیز مث ی میوه گذاشتن برام، یا ی تعارفی بکنه غذایی چیزی رو یجوری با غیظ نگاه میکنن و تیکه میندازن😏

مادرشوهر خواهرشوهر من همش شوهرمو تشویق میکنن تا باهام بد باشه دعوا کنه تحویل نگیره و وقتی دعوامون بش ...

البته من خودم ی زره میمونه داداش و زنداداشم بد باشه از ناراحتی دق میکنم آداما متفاوتن دیگه

2740
تیکر بارداری منو ندیدی؟😂😂

دقت نکردم

پس حسودی😅😂

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍

آره من اوایل عقدم خیلی باشوهرم لاو میترکوندیم... البته هنوزم همینطوریم اما اون موقع عقد بودیم جلو چشمشون بیشتر بودیم... خواهرشوهر برعکس همسرش سروو بی احساس و مغرور این بند خدا آنقدر تواین عقد ما حسادت کرد ما و هم اذیت کرد خدا میدونه  یک شب خونشون بودیم باورتون نمیشه اومد تو اتاقمون گفت من همسرم نیست میترسم میخوام پیش شما بخوابم... منم گفتم بیا وسط بخواب میخوای با داداشت برو اصلا زیر یک پتو... خخخ اونم نامردی نکرد اومد اونطرف همسرم خوابید... یعنی خیلی به من حساس بود خیلی هنوزم با من رقابت داره بچشم همینطور رقابتی درآورده با پسرم رقابت میکنه در صورتی ک ما اصلا برامون مهم نیست خخخ یعنی من هرچی بخرم اونم می‌خره.... یکدفعه گفتم میخوام برای بچم بالا بالا بگیرم گفت منم نمیدونم چیه ولی منم میخواستم بخرم یعنی ترکیدم از خنده..بچه دار نمیشدن همینک من حامله شدم رفت از پرورشگاه پسرش آورد البته خدارو شکر یکم ازاون حالتش کم شد اما باز تو فاز بچه داری رقابت میکنه همشم خونه ماست

2706