2737
2734
اونم سنش کمه. فقط حواست باشه فعلا باردار نشی عزیزم تا انشالله مشکلت حل بشه. مشاور رفتی؟

دارم جدا میشم😔

این حتی حاضر نیست منو برگردونه برا اینک ازادانه همه کار کنه

اینطور پیش بره تا پنج تا طلاقم رفته

نمیدونستم ک تو زندگی فهمیدم هعی ما هم خدایی داریم

اره خدایروز رسوای عالم میکنتش مثل شوهرخالم که همه فهمیدن خیانتشو الان مثل ادم داره زندگیشو میکنه

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد......خداجونم منتظر معجزتم....😍❤❤🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دارم جدا میشم😔 این حتی حاضر نیست منو برگردونه برا اینک ازادانه همه کار کنه اینطور پیش بره تا پنج ...

ببین اگه واقعا باپادرمیونی و مشاوره ادم نمیشه ازش جدا شو من طلاق اصلا راهکار خوبی نمیدونم ولی شوهرت خیلی پیشرفت کرده انگار

اره خدایروز رسوای عالم میکنتش مثل شوهرخالم که همه فهمیدن خیانتشو الان مثل ادم داره زندگیشو میکنه

خیانت خیلی بده

تا عمر داری از یادت نمیره

هر چیزی شاید از یادت بره ولی خیانت مثله خور خوره ای ب جونته

خدا نکنه شوهر هوس باز گیر کسی بیوفته

2731
خیانت خیلی بده تا عمر داری از یادت نمیره هر چیزی شاید از یادت بره ولی خیانت مثله خور خوره ای ب جون ...

اره عزیزم میفههمم چی میگی تو۱۸سالت بیشترنیست یه فکری بکن توجوونی پیرنشی نزار ازارت بده شوهرت

ببین اگه واقعا باپادرمیونی و مشاوره ادم نمیشه ازش جدا شو من طلاق اصلا راهکار خوبی نمیدونم ولی شوهرت ...

اومده بود مشاور چن تا دروغ بست پام گوشیشم دستش بود هی اس میداد گوشیو هم چپ میگرفت من نبینم

با کمال پررویی میگفت من همینم مشاوره هم دیگ نمیام ورش میدارم میبرمش

از اونور گفته بود کاری میکنم باباش بیوفته دست و پام طلاهاشم در میارم

اره عزیزم میفههمم چی میگی تو۱۸سالت بیشترنیست یه فکری بکن توجوونی پیرنشی نزار ازارت بده شوهرت

از طلاق میترسم

نمیدونم چی ب سرم میاد

تحمل ندارم جهازمو ببینم

استرس میگیرم ک کجا من خراب کردم

اومده بود مشاور چن تا دروغ بست پام گوشیشم دستش بود هی اس میداد گوشیو هم چپ میگرفت من نبینم با کمال ...

چقد بیشعور واقعا،معذرت میخوام همونه سرش جایه دیگه گرمه انقد باپرویی و وقاحت حرف میزنه 

2740
چقد بیشعور واقعا،معذرت میخوام همونه سرش جایه دیگه گرمه انقد باپرویی و وقاحت حرف میزنه 

همون دیگ میگم خود درگیری داره

وحشیانه رفتار میکنن و هی دنبال بحثه

اگ سرش جای دیگ گرم نیست پس چیه

ی ده سال دیگ میفهمه ک بخاطر کاراش چکار کرده با زندگی سابقش

از طلاق میترسم نمیدونم چی ب سرم میاد تحمل ندارم جهازمو ببینم استرس میگیرم ک کجا من خراب کردم

دوراه داری یابمونی تواین زندگی و شوهرت و درست کنی یاطلاق بگیری زندگی جدیدت و شروع کن درست و بخون برو دانشگاه برو سرکار شرایط و موقعیتتو ببین ببین باکدومش میتونی کنار بیایی و بسازی باپدر مادرت مشورت کن کمک بخواه توهنوز خیلی جوونی 

فک کنم قبلنا بیشتر تلاش میکردن واسه ساختن زندگی سعی میکردن اختلافاتشون رو حل کنن نه اینکه صورت مساله رو پاک کنن 

گاهی با خود می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳ یار است یا ۳۱۳ مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟ و هر بار به خودم میگویم تربیت چه قدر کار دشواری است😔😔
همون دیگ میگم خود درگیری داره وحشیانه رفتار میکنن و هی دنبال بحثه اگ سرش جای دیگ گرم نیست پس چیه ...

نزار یه همچین ادمی زندگیت و تباه کنه یه تصمیم جدی بگیر یارومی رومی یازنگیه زنگی

دارم جدا میشم😔 این حتی حاضر نیست منو برگردونه برا اینک ازادانه همه کار کنه اینطور پیش بره تا پنج ...

متاسف شدم عزیزم❤ 

غصه نخور خدا خیلی بزرگه و مهربون. 

هر چی صلاحه همون پیش بیاد واست. 

کسی که اینجوریه نمیتونه با یه نفر باشه. 

تو بهتره زندگی  تو قشنگتر بسازی خیلی وقت داری هنوز!

درس بخون یا یه حرفه یاد بگیر سرتو گرم کن.

زندگی به توام روزای خوبشو نشون میده مطمئن باش. 

فقط خودتو داغون نکن و روحیه تو حفظ کن عزیزم.❤❤❤

بهترینا رو واست آرزو میکنم❤❤❤

متاسف شدم عزیزم❤  غصه نخور خدا خیلی بزرگه و مهربون.  هر چی صلاحه همون پیش بیاد واست.&nbs ...

خانواده من از اونان ک هی سنگ میندازن جلو پا نمیزارن ادم نفس بکشه

اگه خانوادم یکم ازاد بود شاید دلم خنک تر بود اما با ی زندگی خراب و این خانواده داغون تر میشم

ممنون عزیزم😘

خانواده من از اونان ک هی سنگ میندازن جلو پا نمیزارن ادم نفس بکشه اگه خانوادم یکم ازاد بود شاید دلم ...

انشالله از این به بعد همش اتفاقای خوب رو تجربه میکنی مطمئنم عزیرم❤💋

2706