2733
2734
عنوان

بچه ها نظرتون راجب این خونه دوبلکس چیه؟ 😊+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 4364 بازدید | 188 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکسال ک توش بمونی از زانو درد دلت میخاد از این خونه فرار کنی .. همه از پله فرارین زانوهات نابود میشه .. خواهرشوهر من یکسال تو یه خونه دوبلکس بود تازه پله هاش کمتر از این بود بعد بیچاره همش تو خونه با یه روسری زانوهاشو میبست از شدت درد ..وقتی از اون خونه رفتن زانو دردشم ول شد

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
2728
عزیزم من خونه مامانم اینا هم دوبلکسه عادت داریم😀

پس مبارکه .چون با یکم خرج میتونی با قیمت بالاتر بفروشیش اگه سختتون بود یه زمانی

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
میشه عکس بدی گلم؟ 

عزیزم من دانشگاه هستم فعلا

ولی حتما بخرید مهم نیست داخلش چه شکلی باشه بعدا درست میکنید

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
2740
چرا دوبلکس دوست ندارید؟

از نظر زیبایی دوس دارم، ولی هم پله‌ها به شدت آزار دهنده هستن، هم از نظر گرمایشی اذیت می‌شدیم، هم اینکه اتاقا انگار خیلی دور از دسترس بودن

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
😂😂منم کلی وقت نگاشکردم اصلا نمیفهمیدم چی بچیه تا گوشیو که چرخوندم فهمیدم

خخخخ دقیقا منم

زن،زندگــــــــــی،آاااازادیــــــــــ...                         برای دخــــــــــتری که آرزو داشت پسر بود
من بچه 9ماهه دارم سخته ینی؟ 

من خواهرم خونش دوبلکس بود می رفتم اونجا همش تواسترس بودم پسرم کوچیک بود

برادرشوهرمم خونش دوبلکس بچهاش تاوقتی کوچیک هستن میره طبقه ازخونش که دوبلکس نیست بلاخره کنترل بچهاسخت 

من برای خودم نمیپسندم 

هرچند شیکه

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
2706