2737
2734
عنوان

من عروس بدجنسی هستم

| مشاهده متن کامل بحث + 599 بازدید | 17 پست

نمیدونم بدجنسیه یا نه ، اما تو نامزدی واسه خرید عیدم فیلم بازی کردن و خودشونو زدن به اون راه تا روز عید ، بعد م که رفتیم فقط دنبال خریدای خواهرشوهرم بودن، شوهرمم همرام نبود ، منم چند تا لباس بدون پرو خریدم گفتم نهایت میدم خواهرام اگه اندازه م نشد ، پولم کلی هم از پدرشوهرم گرفته بودن هم از شوهرم ،،،و اینکه واسه خربد عروسی گفتم کسی همرامون نیاد اگه حوصله ندارین و میخواین عجله کنین ، خرید من طول می کشه ، و این شد که مادرشوهرم قهر کرد و نیومد و خودمون دوتا رفتیم ، ولی پول شوهرم رو که نقد بود و پیش مامانش گذاشته بود رو نگه داشت و فقط یه تومن بهمون داد، همه ش هم سر دوتا دختراش اومد تو همین سه سالی که عروسشونم و با چشم خودم دیدم که چوبشو خورد 

برای مادر شدنم صلوات بفرستین لطفا♥️♥️♥️♥️♥️♥️مامانت قربونت بره زودتر بیا 😍😍😍لطفا برای رو به راه شدن زندگیم وآرامشم صلوات بفرستین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایشالله باردارشی

ممنونم عزیزم ، ان شالله برای همه کسایی که منتظر بچه ن

برای مادر شدنم صلوات بفرستین لطفا♥️♥️♥️♥️♥️♥️مامانت قربونت بره زودتر بیا 😍😍😍لطفا برای رو به راه شدن زندگیم وآرامشم صلوات بفرستین