2737
2734
مگه میشه نگران نشد شمابالغین ولی اون بچس مگه چقده ظرفیتش 😭😭

میدونم ناراحتی داره. بهت حق میدم. فقط گفتم بیماری خاصی نیس. الان هم اینقدر علم پیشرفت کرده که همه چی رو حل میکنه

هردوتا کلیه بچش اینجوری بود؟ دلم نمیاد بچم تکون میخوره خیلی،،، بهش وابسته شدم باهاش حرف میزدم دارم د ...

برا خواهرزاده من یکیش بود و بعد از سونو آنومالی فهمیدیم ولی به دنیا که اومد خیلی دکتر های خوبی میبردش و کامل پیگیر بود تازه خواهر زاده من کلیه هاش نعل اسبی و بهم وصل و این قضیه کلا هیچ درمانی نداره

خدایا مراقب پسرم باش تنها دارایی و سرمایه زندگیمون ...برای سلامتی پسرم یه صلوات بفرستید    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم والا میگن ادرار و برگشت میزنه ب کلیه،، تو کلیه ادرار دیده شده نمیدونم دارم دغ میکنم یا امام ...

عزیزم اصلا نگران نباش میدونم خیلی ناراحتی و نگرانشی من حالت رو درک میکنم چون سر خواهر زادم که فهمیدیم خونمون تبدیل به عزا شده بود و فقط گریه میکردیم ولی خدا رو شکر درمان داره و اصلا برای بچه دردی در طول درمان نداره فقط کمی عکس های هسته ای که میندازن بچه رو اذیت میکنه والا برای بچه هیچ درد کلیه ای و اینا نداره

خدایا مراقب پسرم باش تنها دارایی و سرمایه زندگیمون ...برای سلامتی پسرم یه صلوات بفرستید    
عزیزم اصلا نگران نباش میدونم خیلی ناراحتی و نگرانشی من حالت رو درک میکنم چون سر خواهر زادم که فهمیدی ...

خوب شد خواهرزادتون؟ ی کلیش بود؟دارم دغ میکنم ب ابالفضل 

2731
خوب شد خواهرزادتون؟ ی کلیش بود؟دارم دغ میکنم ب ابالفضل

آره عزیزم الان ۴ سالش ماشالا خداروشکر خوب خوب تا ۲ سالگی دارو مصرف کرد خوب نشد توی ۲ سالگی عمل کرد

بعد بچه شما پسر من فک میکنم که پسر ها اکثرشون با اولین جیش برطرف میشه مشکلشون

آره عزیزم الان ۴ سالش ماشالا خداروشکر خوب خوب تا ۲ سالگی دارو مصرف کرد خوب نشد توی ۲ سالگی عمل کرد ...

آره میگن تو پسرا شایعه نمیدونم انشالله همه طفلای معصوم صحیح سالم باشن فرشته ی معصوم منم زیرسایه خدا سالم بشه ممنون دوست عزیز 🙏🙏🙏

2740