2737
2739
عنوان

چراپریود نمیشم😢نکنه حامله ام

| مشاهده متن کامل بحث + 227 بازدید | 25 پست
مرسی گلم به بی بی اعتقادد ندارم  افسرده میشم

بالاخره باید بفهمی

علائم همش خبر از بارداری میگه 

اگر آزمایش هم دادی خبرش رو بده 

به امید استیکر بارداریت   

آمین

و گفت هرگز جز مردم نادان کسی از رحمت خدا ناامید نیست
فکرنکنم عزیزم شما۲هفته میش تخمک گدادی داشتی نه دوروز به پریودت که هیمسه پریود گه شدی یعنی۱۴روز قبل ت ...

بیست روز قبل پریودم اقدام داشتم 

خداجونم ممنون از معجزه ی قشنگت...مواظب پسرقشنگم باش..😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قرار بود بیستم پری بشم...منم فردا میشه ۹ روز عقب زدم بخدا دل تو دلم نیست آز بدم اما جراتش رو ندارم ب ...

وای مثل من منم۲۱باید میشدم همون روز دردشدید پریودی گرفتم گفتم دیگه یمشم ۸روزه هنوز نشدم هی دردش پیادو میره اللنم سینه هام سنگین شده

به زور نمیتونی کسیو عاشق خودت کنی(آرش خطاب به رابی)
بیست روز قبل پریودم اقدام داشتم 

خب وقتی الان پریود شدی دیگه حامله نیستی

پس چرامیگی چندروز قبل پریود رابطه داشتی

2728
بالاخره باید بفهمی علائم همش خبر از بارداری میگه  اگر آزمایش هم دادی خبرش رو بده  به ام ...

قربونت برم عزیزم ازامیدی که دادی شوق تو دلم افتاد حتماخبرت یمکنم درخاست  دوستیمو قبول کن

خب وقتی الان پریود شدی دیگه حامله نیستی پس چرامیگی چندروز قبل پریود رابطه داشتی

اخه میگن امکان داره حامله بود خودمم باور ندارم 

بیست روز رو چند روز میدونم دیگه خخخ

خداجونم ممنون از معجزه ی قشنگت...مواظب پسرقشنگم باش..😍😍
وای مثل من منم۲۱باید میشدم همون روز دردشدید پریودی گرفتم گفتم دیگه یمشم ۸روزه هنوز نشدم هی دردش پیاد ...

ببین تو فکرش نرو من خودمو زدم به بیخیالی،،،بخدا قبلاها قبل از موعدم بی بی میذاشتم،یه روز رد میشد میذاشتم آز میدادم بازم باورم نمیشد که حامله نیستم اما این ماه دیگه واقعا خسته شدم ودادمش دست خدا جوننننن...بده دست خودش استرس نداشته باش،،،گفتم که علائم پری وبارداری مثل همه ن...ولی انشاالله خدا کنه که باردار باشی 

یه روز یه گدا بوده که دونفر بودن هرروز بهش سر میزدن یکیشون هر روز بهش یه لگد میزد و یکیشون هرروز بهش پول میداد، یه مدت این دو نفر پیداشون نمیشه اونیکه لگده رو میزد شد آدم خوبه و اونیکه پول میداد بهش شد آدم بده چون چند وقت پیداشون نبود که بهش لگد بزنن یا پول بدن، مراقب باشین بیش از اندازه خوب نباشین چون یه روز نبودن خوبیتون یا کم شدن خوبیتون باعث بد دیده شدنتون میشه، ✓/// از طرف یه احمق که همیشه خوب بوده و ساده از بس بلا سرم اومده دیگه از خودم بیزارممممم بخاطر کودن بودنم و سادگیم، انشاالله یه روزی میاد میبینم که حقم گرفته شده و میام اینجا مینویسم🖤😭
ببین تو فکرش نرو من خودمو زدم به بیخیالی،،،بخدا قبلاها قبل از موعدم بی بی میذاشتم،یه روز رد میشد میذ ...

ممنونم اره منم۴ماه دکترنرفتم بیخیال شدم ۳ماه جلوانداختم ذوق کردم الان نمیدونم جیه دیکه هرجی خدابخواد انشالاتوهم باردارباشی حتماخبرم کن

2740
 ممنونم اره منم۴ماه دکترنرفتم بیخیال شدم ۳ماه جلوانداختم ذوق کردم الان نمیدونم جیه دیکه هرجی خد ...

باشه گلم درخواست دوستی دادم...قبول کن...بخدا من دارو هم مصرف کردم این ماه دیگه هرچی خداجون بخواد...چند بار حدود ۱۰ روز عقب زدمو پری شدم دیگه اینبار هم چندان ذوقی ندارم تنها امیدم خدا هستش وفقط...خداکنه تو هم به آرزوت برسی گلم...یه ماه دیگه این موقع هردومون مشغول غربالگری واینا باشیم به امید حق...

یه روز یه گدا بوده که دونفر بودن هرروز بهش سر میزدن یکیشون هر روز بهش یه لگد میزد و یکیشون هرروز بهش پول میداد، یه مدت این دو نفر پیداشون نمیشه اونیکه لگده رو میزد شد آدم خوبه و اونیکه پول میداد بهش شد آدم بده چون چند وقت پیداشون نبود که بهش لگد بزنن یا پول بدن، مراقب باشین بیش از اندازه خوب نباشین چون یه روز نبودن خوبیتون یا کم شدن خوبیتون باعث بد دیده شدنتون میشه، ✓/// از طرف یه احمق که همیشه خوب بوده و ساده از بس بلا سرم اومده دیگه از خودم بیزارممممم بخاطر کودن بودنم و سادگیم، انشاالله یه روزی میاد میبینم که حقم گرفته شده و میام اینجا مینویسم🖤😭
باشه گلم درخواست دوستی دادم...قبول کن...بخدا من دارو هم مصرف کردم این ماه دیگه هرچی خداجون بخواد...چ ...

امین قربون دهنت