2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دلبری بلد نیستم بهش احترام میذارم همه جا چه تو خونه تنها باشیم چه بیرون هیچ کسی تا حالا اختلاف یا بحثمون رو ندیده اویل خیلی قربون صدقه اش میرفتم دیدم انگار براش مهم نیست دیگه قربون صدقه اش نمیرم ولی آقا از دهنم نمیفته یا حداقل ی عزیز تو حرفم بهش میگم 

2731
یا خدااااااااـ  اقا طرف نسبت ام ندارهه با ادم ها

عههههه؟؟؟

فکر کردم منظورت نامزد یا شوهره

خب همون به خودت برس

سعی کن اطلاعاتت رو ببری بالا

شیک بگرد

خانومانه راه برو و حرف بزن

بحثتونو با آدمای احمق اینجوری تموم کنین:تو ن شعورشو داری قانع بشی و نه سوادشو داری ک منو قانع کنی😁
دیگه ته اش خونه ی بخت دیگه

به به پس مبارک باشه

به سلامتی ایشالله😂

مامانم همیشه میگه من 9 ماه سختی کشیدم تا قلبت شکل بگیرع نزار یکی تو 15 ثانیه بشکنه برع💔 اسکار بهترین لحظه تعلق میگیرع به لحظه ای که خدا محال ترین آرزوتو براورده میکنه💙.  صدای خنده ی خدا را میشنوی؟ دعا هایت را شنیده و به آنچه محال میپنداری میخندد💜     مثلا وقتی داری بوسش میکنی اشکات بریزه رو گوشیت :))💚     سیگار بکش! مست کن! بغض کن!  ولی با آدم خر درد و دل نکن!!!     وقتی میبینمت فقط یه جمله میاد تو ذهنم  :  ( اعوذ بالله من الچشمانت )  : ×
2738
اره

خب باید اول نظر اون پسر رو درباره ی خودش بدونه که به نظرم اگه هم دانشگاهی هستن واسطه کردن یه آدم مطمئن هست . مثلا به یکی از همکلاسی های مطمئنش بگه که بره پیش طرف حرف اون دختر رو پیش بیاره ببینه نظر اون پسر چیه ؟ اگه نظر مثبتی داشت فاز بعدی مخ زنی رو شروع می کنیم 😎

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘
خب باید اول نظر اون پسر رو درباره ی خودش بدونه که به نظرم اگه هم دانشگاهی هستن واسطه کردن یه آدم مطم ...

ببین واسطه نمیشه بنا به دلایلی ولی یه جورایی منفی م نیستو مخ زنی چه جوریه؟!

ببین واسطه نمیشه بنا به دلایلی ولی یه جورایی منفی م نیستو مخ زنی چه جوریه؟!

یعنی میدونی نظرش مثبته ؟ اگه مثبته چرا خودش جلو نمیاد ؟ یه ذره توضیح بده خب 😐 مثلا کیه ؟ کجا همدیگه رو میبینن ؟ و ...

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘