2733
2734

ما تو دوستی تو سرکله هم زده بودیم بعد عقد اروم گرفتیم نشستیم سرجامون😂😂😂

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا از همون لحظه که خطبه رومیخونن.دعواهای زن وشوهری وابلهانی که باور میکنن شروع میشه

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!
2728

فکر کردم ما اینجوری بودیم نگو همه همین مدلی ان

در رفتن جان از بدن گویند هر نوعی سخن                 من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم می رود تیکر تولد فرزند از دست رفته ام هست دومین بچه ام بود که از دست دادم😢😢😢😢 
2738
تا دلت بخاد همش به دعوا دارم میگڐرونم 29 روز دیگ عروسیمه راحت میشم میگن کمتر میشه دعواها

آره منم دوران عقدم رو دوست نداشتم دیگه ای حرف که نامزدی شیرین ترین دورانه واسه جوونا بی معنی شده

هرچه هستم خدایم داند...
سرچیییی

يك هفته ب عروسى همه چى داشت بهم ميخورد بخاطر دعواى زرگرى خانوادش

منم عقده داشتم روز عزوسى بخاطر دير اومدنش و جا گذاشتن دسته گل تو گلفروشى دعوا كردم باهاش شبم خوابيدم محلش ندادم

"درد" يعنى غم دارى بخندى به روت نيارى! "درد" يعنى دورت شلوغِ و كسى ندارى! "درد" يعنى تو خاك خودت غريبِ ديارى! " درد" يعنى شرمنده سفره ى بچه هاتى! "درد" يعنى بدهكار عمر و لحظه هاتى! "درد" يعنى دلتنگ دليل خنده هاتى! درد نون و درد بى عارى!! دردى كه از آشنا دارى!! درد بيخوابى و بيدارى!! باور اينكه خيلى تنهايى...وصله ناجور دنيايى...عمرىِ بيخودى تو رويايى...وقتى كه دست بسته نشستى و خسته اى! حتى به غصه هات وابسته اى!! زندگى تو اين شرايط يعنى "درد"!!! من "درد" مشتركم منو فرياد كن!! همدرد اگه نيستى گاهى ازم ياد كن!! من از خودم بريدمو به انتها رسيدمو از هر غريب و آشنا پُـــرم!!!😔😔😔
چرا مگه چیکار میکرد ؟؟؟

مثلا ی بار منو وشوهرم بحثمون شد اونم رفته بود خونه گفته بود فاطمه راست میگه کمکمون نمیکنید بریم سرخونه مون اون اشغال رنگ زدب من هرچی خواست گفت ،،،بعد ب خواهرمم حرف زده بود خواهرمم جوابش داده بود،،می رفتیم بازار خانم همه جا با ما بود منم سنم کم بود ازش میترسیدم هیچی نمیگفتم ی دعوای گنده راه مینداخت،،بعد تو خریدام دخالت میکرد هرچه میخریدم دخالت میکرد ادامه داشت تا ی سال بعد عروسی دیگه شد هرز گاهی دخالت دیگه ی ماهی هست اجازه نمیدم دخالت کنه تهدید کردم گفتم میزارم میرم خونه پدرم بچه هام واسه خودتون ۱۰ساله عروسی کردم

شده آیا ک غمی ریشه ب جانت بزند.‌‌‌‌‌....
2706