2752
2734
عنوان

خانمایی ک شوهرشون قبل از ازدواج خونه ی مجردی داشتن

| مشاهده متن کامل بحث + 375 بازدید | 36 پست
گلم گذشتش آره به خودش ربط داره اما خوب یک مکان ک داخلش خاطره های گذشته هست ممکنه باز یادآوری کنه خاط ...

مهم مکان نیس خواهر من یکی بخوا ب خاطره هاش فک کنه .شبا ک میخوا بخوابه فکرمیکنه .یکی نخوا طرف مقابل قدیمیشم ببینه اهمیت نمیده

ببینمت تو رو 🥴                                                         دیدمت برو 😒
گلم گذشتش آره به خودش ربط داره اما خوب یک مکان ک داخلش خاطره های گذشته هست ممکنه باز یادآوری کنه خاط ...

عزیزم شوهرم ی پتو داره ا مجردی میگ دس ب اون نزن نشورش گاهیم بوش میکنه

.ی صلوات برا آرامش دلم بفرستین❤
2731
چقدر ریلکسی خوش بحالت 😂

چیکار کنم دیگه... 

دوسش داشتم..

درکش میکردم بیشتر. بالاخره ادم سالم باید سک س داشته باشه تا اون سن....

چند بار پیشم لو رفت . واقعا یه جوری خودمو میزدم ب خنگی ک یه وقت نفهمه من فهمیدم...

ولی هیچ وقت به من همچین پیشنهادایی نداد...

خودم حتی ب شوخی میگفتم بیام یه شب پیشت .. جدی نمیگرفت.... 

من برام مهمه که تو خونه ای که میخوام زندگی کنم با شوهرم حتما من اولین زن تو اون خونه باشم و عطر و بوی زنِ دیگه ای بجز من تو خونه زندگیش نباشه این نه زشته نه عیبه نه جرمه یه مسئله کاملا شخصیتی و خصوصیه
من 2-3 بار تا حالا تو فیلم و سریالای خارجی دیدم که دختره میخواد ازدواج کنه به پسره میگه میشه خونه رو عوض کنی یا تختخوابو چون به هر حال به غیر از من با کسی دیگه ازش تو ذهنت یه چیزایی داری

به نظرم یه مسئله شخصیه شاید برای یکی اهمیت نداشته باشه ولی شاید برای یکی خیلی مهم باشه

و اینکه گذشته ها گذشته تا یه حدی قابل قبوله، شاید طرف تو گذشتش قاتل بوده، این نمیگذره هیچ وقت یا خیلی دخترا و پسرا که پشت سرشون دل شکسته و آه و نفرین دارن و متاسفانه با خودشون میبرن تو زندگیه یه نفرِ جدید

2706