2733
2739
عنوان

کدوم حرف شوهرتون هیچ وقت از یادتون نمیره؟😒

| مشاهده متن کامل بحث + 604 بازدید | 26 پست

چرا چند روز خونه نامزدت میمونی من که فقط یه وعده غذا میرفتم چه کاریه اینجوری بعدها پاشون به زندگیت هم باز میشه 

یا قاهر العدو یا والی الولی یا مظهر العجائب یا مرتضی علی ع

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بدتر از اینا رو توی دعوا به بیچاره گفتم،ولی توی دلم هیچ کدومش جدی نبود،میخواستم حرصش بدم

اشی‌مشی سابق هستم... واردکننده انواع و اقسام پارچه‌های جنس خوب با قیمت عالی... آدرس کانال تلگرام Parchesara121@ ... سفارش تایپ و پاورپوینت با مناسب‌ترین قیمت پذیرفته میشود
2731
من بدتر از اینا رو توی دعوا به بیچاره گفتم،ولی توی دلم هیچ کدومش جدی نبود،میخواستم حرصش بدم

نمیدونم 

شایدم از ته دل نگفت ...   

اشی‌مشی سابق هستم... واردکننده انواع و اقسام پارچه‌های جنس خوب با قیمت عالی... آدرس کانال تلگرام Parchesara121@ ... سفارش تایپ و پاورپوینت با مناسب‌ترین قیمت پذیرفته میشود

شوهرم خيلي آرومه و اصلا اهل دعوا نيس معمولا من شروع كننده بحث هستم و مدااااام غر ميزنم!

ولي نميدونم چرا اين يدونه حرفش از دلم نرفته...

جهيزيمو برديم خونه خودمون بعد چند ساعت كه خودمون دوتايي بوديم بخاطر يه سري از رفتاراي خانوادش من گله كردم و يهو بحث الكي بالا گرفت و گفت فكر كردي چارتا تير و تخته آوردي خبريه!؟!😔

و بعد رفت و من نشستم و هاي هاي گريه كردم به حال خودم و پدرم كه انقد محبت زيادي كرد!

2740
همش میگه تو جمع ساکت باش حرف نزن اظهار نظرنکن 

واا چرا اونوقت؟😠😠

ما سُرخ ترین حادثه فوتبالیم❤❤❤❤❤❤قرار بود فوتبال فقط در حد سرگرمیم بشه یهو پرسپولیس شد تماااام زندگیم و این یعنی افتخار🖐👍