2733
2734
عنوان

خانمهای سزارینی توروخدا بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 1368 بازدید | 124 پست
با دستمال خشک کنم یعنی 

بله اروم بذار روش و بردار اصلا نکش روی زخم بعد هر حمام هم مدام سشوار بگیر خیلی سشوار عالیه

خدایا به زن هایمان حیا وبه مردانمان غیرت عطا بفرما.تا زندگی های همه خواهران و برادرانم از ادم تا خاتم باصلح وصفا وعشق پایدار بمونه 🙏🙏🙏

عسل بمال خيلي خوبه كره رو نشنيدم

بعدشم من زايمان كردم يه خانومه اينجوري شد واسه دوباره بخيه زدن

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا شامل حالم میشه خودم سزارینم با بخیه چندماه دیگم سزارین دارم وقتی گفتی عین مرغ شکم پر یجوری  ...

واسه این گفتم چون بعضی دکترا دقیقا انگار دارن مرغ شکم میگیرن یه ذره ظرافت تو کار ندارن.منظورم به لیزر این بود که تمیزتره.وگرنه هزینه خاصی بابتش پرداخت نکردم.تخت کناری من همون هزینه گرفتن ازش ولی بیشتر بازش کردن و بخیه زدن.میزان تفاوت رو عرض کردم.

عسل بمال خيلي خوبه كره رو نشنيدم بعدشم من زايمان كردم يه خانومه اينجوري شد واسه دوباره بخيه زدن

دکتر گفت لازم نیست خودش بسته میشه

بجز قوم شوهر که ویران گرند بنی آدم اعضای یک دیگرن    بامدادخمار🧡گروه نارنجی🧡وزن اولیه۷۹😭😭😭هدف۶۳🧡😍
2728
دکتر گفت لازم نیست خودش بسته میشه

پس لابد بسته ميشه😬

روش عسل بمال سريعتر بسته ميشه

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔
عسل بزن ،سریع زخم و میبنده،ضرر نداره اتفاقا عفونتم ازبین میبره

مطمعن

بجز قوم شوهر که ویران گرند بنی آدم اعضای یک دیگرن    بامدادخمار🧡گروه نارنجی🧡وزن اولیه۷۹😭😭😭هدف۶۳🧡😍
2738
مگه بخیه هاتون لیزری نبود؟برا من که لیزری بود میترسیدم عطسه کنم دکترم گفت از فردای عملت با دو دست بگ ...

عزیزم مگه الان لیزری بخیه‌میکنن؟😍چیکار باید بکنم باید به دکترم‌بگم برام‌لیزری ببرن؟چون‌میخوام زود خوب بشم و جمع و جور کنم خودمو

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
الکل سفید بگیر با قطره چکون بریز روی بخیه هات،خیلی زود خوب میشه و جوش میخوره،

الکل سفید دارم میترسم ضرر کنه

مطمعن

اره مطمعن،من طبیعی زایمان کردم ی روز خیلی درد داشتم رفتم دکتر گفت سه تا ازبخیه هات بازشده باید دوباره بخیه کنم ولی من ترسیدم و نذاشتم عفونتم کرده بود شدید،اومدم عسل زدم هم عفونتش خوب شد هم زخمم قشنگ بسته شد،خیالت راحت بزن

مطمعن

اسنارتر آت آشغال نزن عفونت میکنی واویلا!

فقط به دکترت بگو و طبق گفتش عمل کن ولی به نظرم باز برو دکتر نکنه مشکلی پیش بیاد🥴

از قک کردنشم ضعف میکنم

فک کنم میگن آناناس بحوری زود خوب میشه

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
2706