2733
2739

پسر من ۸ ماهشه تو خواب شبش محاله حداقل یکی دوبار بلند نشه گریه کنه روز که بدتر .از اونحایی که الرژی هم داره صورتشو خیلی میماله که گاهی تو خواب هنین عاملی میشه که بیدار بشه ابریزش بینی هم داره تا اینکه تو یه تاپیک از خواص روغن بنفشه یکی گفته بود که برای پوستش خوب بوده از قضا رفته بودم با شوهرم بیرون و یادم اومد و خریدم تو نت درباره اش خوندم که برای خواب هم خوبه و خارش پوست و الرژی یکم نالیدم شب اول به بینی پسرم اقا راحت تا صبح خوابید الان شب سومه که بلند نشده دیگه و صورتشو نمیماله دیگه 

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بازم تحقیق کردم یکی از کاربرا گفته بود به نی نی مقعدشو با این روغن چرب کنید راحت بخوابه ولی من به بینی و صورتش میزنم در ضمن ابریزشش هم خیلی خیلی کمتر شره در ضمن اینکه برای پوستم تاثیر انچنانی نداشت

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘

جدی؟ من دارم چطوری استفاده کنم 

پسر من ۵ ماهه است ولی فکر کنم دلدرد یا رفلاکس باعث میشه بیدار شه

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  

اره خوبه استفاده کن ضرر نداره.ولی تو بینیش هر بیینی 1قطره بریز کافیه.اگه شیر مادر میخوره.پنیرک و گل بنفشه بگیر دمنوشش رو خودت بخور.یه قاشق چای خوری به بچتم بده.برای صاف شدن سینه و حساسیت خیلی خوبه.

2738
اره خوبه استفاده کن ضرر نداره.ولی تو بینیش هر بیینی 1قطره بریز کافیه.اگه شیر مادر میخوره.پنیرک و گل ...

من ترسیدم به بینیش بزنم همون دم بینیش میمالم بلزم خوندم تو دستگاه بخورم میتونیم بریزم اونم میخوام امتحان کنم 

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘
۱۵ خریدم 

عزیزم فقط به بینی مالیدی خوب خوابید؟ 

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
من ترسیدم به بینیش بزنم همون دم بینیش میمالم بلزم خوندم تو دستگاه بخورم میتونیم بریزم اونم میخوام ام ...

اره هر کسی جرات نمیکنه.من از متخصص طب سنتی این شنیدم.ولی برای بچه های رفلاکسی بهتر پوستشون یکم چرب باشه.دود اینجور چیزها مثل بوی غذا اذیتشون میکنه.شیر مادر که تاثیر 100درصدی داره.محیط خونه مرطوب باشه عالیه چون سینه شون صاف میشه.

خوش بحال مادرای خوب منکه گاهی میگم اصلا مادر خوبی نبودم😰  همش بفکر پخت وپز و خانه داری  ...

تو یه مادر خوبه یه بچه ی خوب هستی والا منم از خدامه غذا بدم بخوابونم و زیرشو تمیز کنم و والسلام خودش هم خودشو اذیت میکنه هم منو غذا ننیخوره خواب نداره پوشکم اصلا نمیخوابه رو زمین تا عوضش کنم اخرش با گریع

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘
خوش بحال مادرای خوب منکه گاهی میگم اصلا مادر خوبی نبودم😰  همش بفکر پخت وپز و خانه داری  ...

همه مادرا خوبن . منم برای دخترم بی تجربه بودم و هول 

برای این یکی سنم رفته بالا حوصله میکنم دقت میکنم ولی بازم اشتباه زیااااد دارم 

2706