2733
2739
عنوان

کسایی ک با شیمی درمانی اشنا هستند

583 بازدید | 84 پست

شاید صدمین باره این تاپیک رو میزنم ...بابام سرطان ریه داره حالشم خوب نیست به سرش هم رسیده ...میگن شش جلسه شیمی درمانی داره خیلی ضعیفه و غذا نمیخوره ....من میخوام نزارم ببرنش شیمی درمانی ....حالش بدتر شده بعد ی جلسه

بعد شیمی درمانی حالشون بد میشه طبیعیه.لرز میکنن.بدن درد دارن ولی راه دیگه ای هم مکه سراغ داری.پدرشوهرم ۶جلسه انجام داد

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بعد شیمی درمانی حالشون بد میشه طبیعیه.لرز میکنن.بدن درد دارن ولی راه دیگه ای هم مکه سراغ داری.پدرشوه ...

چی بگم.....سرطان چی داشت پدرت ..بعد شیمی درمانی بهتر شد 

2731

نه نکنی اینکارو ها...

شیمی درمانی درسته باعث ضعف ظاهری میشه ولی سلول های سرطانیو هم از بین میبره

خیلیا با همین شیمی درمانی درمان شدن اگه نبرینش خدایی نکرده ممکنه سرطان بیشتر پخش بشه

برا تهوعشون و کم اشتهایی ببربد متخصص تغذیه با توجه به شرایطشون قرص و رژیم غذایی بدن

ایشالا که زودتر خوب بشن

💏"You & me 💕make a wonderful "We
نه نکنی اینکارو ها... شیمی درمانی درسته باعث ضعف ظاهری میشه ولی سلول های سرطانیو هم از بین میبره خ ...

اخه اگه ببینیش من ازش میترسم از بس لاغر شده ..بعدش دکتر گفته ی سال دیگه بیشتر فرصت نداره ....بخدا درد میکشه با خودم میگم شش ماه زندگی بدون درد بهتر از ی سال زندگی با درد و بدبختیه

شما بر اساس عوارضی که بعد ازشیمی درمانی داره تصمیم نگیر. بر اساس نظر پزشک مبنی بر اینکه با شیمی درمانی خوب میشه یا نه تصمیم بگیر. عوارض گذراست. ضمن اینکه با توجه به اینکه سابقه کار بیمارستانی دارم و بیماران اینچنینی رو دیدم از نزدیک باید متاسفانه بگم که وقتی سرطان به ریه متاستاز میکنه معمولا امیدی به بهبودی نیست.     

2738
اخه اگه ببینیش من ازش میترسم از بس لاغر شده ..بعدش دکتر گفته ی سال دیگه بیشتر فرصت نداره ....بخدا در ...

میدونم خیلی سخته😔😔

اولش سختی داره ولی اگه تحمل کنن درمان میشن...

💏"You & me 💕make a wonderful "We

شاید اگه منم بودم این تصمیم رو میگرفتم

اگه شرایطی بود که امید به بهبود بود میکفتم ادامه بده درمان رو

ولی این حالت فقط مریض اذیت میشه 

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
اخه اگه ببینیش من ازش میترسم از بس لاغر شده ..بعدش دکتر گفته ی سال دیگه بیشتر فرصت نداره ....بخدا در ...

خدا شفاش بده بابای منم همین دردو داشت خییلی سخته لاغریشو که دیگه نگو پوست استخون شده بود

لطفا برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستید❤
2706