2737
2734
عنوان

من خیلی زیادی شوهرمو دوست دارم اما...

| مشاهده متن کامل بحث + 2096 بازدید | 66 پست
اتفاقا باس متعادل باشی

نمیشه به قرآن

مثلاً الان خونه نیست نگاه میکنم به کیفش قربون صدقه کیفش میرم تااازه همین غروب هم باهاش بحثم شد از دستش ناراحت بودمااا اما اصلا نمیتونم باهاش قهر بمونم لعنتی چیکار کنم یکم دور بشم ازش

نمیشه به قرآن مثلاً الان خونه نیست نگاه میکنم به کیفش قربون صدقه کیفش میرم تااازه همین غروب هم باها ...

دیگه شما خیلی عاشقی خخخ

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب آره واقعا کسی ک بخاطر آدم هرکاری بکنه عشقش واقعیه اما آدما به کلام هم احتیاج دارن مخصوصا خانما

خانمها کلا از گوش عاشق میشن

این یه تفاوت فاحش بین زن و مرده

زنها گوش هستن و مردها چشمی

زنها دوست دارن بشنون و مردها دوست دارن ببینین

آره واقعا حرفت درسته البته اون صفر صفر هم نیستا خوبه اما من انتظارم زیاده از حده نمیدونم خودم چجوری ...

اصلا کمرنگ نکن. وقتی ده سال این مدلی بودین و تو عشقتون خدا رو شکر خللی وارد نشده ینی داری راهو درست میری. فقط به اون سخت نگیر . محبتشو ببین . وقتایی که ازش عشق میبینی رو جایی بنویس و هی بخونش  تا برات زنده بمونه اون لحظه ها

2728
به جرات میگم تا بحال مردی مثل شوهرم ندیدم که اینقد وقف زن و بچش باشه ولی در ابراز محبت کلامی کاملا ن ...

واقعا شوهر منم همینطوره چند روز مسافرت بودبم و با زوج‌های زیادی برخورد داشتیم از دوستامون و مدام مقایسه میکردم و واقعا خداروشکر میکردم ک از لحاظ رفتار و برخورد و خیلی ویژگی های دیگه شوهرم بین اونهمه نفر اول بود برام اما اونا تو جمع چنان قربون صدقه می‌رفتند و کلامی محبت میکردم. ک حد نداشت

2740
اصلا کمرنگ نکن. وقتی ده سال این مدلی بودین و تو عشقتون خدا رو شکر خللی وارد نشده ینی داری راهو درست ...

مرسی چقد خوب گفتی 

چقد خوشحالم ک راه مامانمو ادامه ندادم همیشه می‌گفت مرد پررو میشه رو نده و خودش خیلی کم پیش نیومد محبت کنه به بابام و خیلی مشکلات دیگه بوجود اومد

واقعا شوهر منم همینطوره چند روز مسافرت بودبم و با زوج‌های زیادی برخورد داشتیم از دوستامون و مدام مقا ...

اره دقیقا همین مساله منو هم زجر میده چون میبینم که همسرم از هیچ چیزی کم نمیذاره ولی دریغ از چند کلام محبت امیز کلا اهل حرف زدن نیست

واقعا شوهر منم همینطوره چند روز مسافرت بودبم و با زوج‌های زیادی برخورد داشتیم از دوستامون و مدام مقا ...

هیچوقت ظاهر زندگی دیگران رو با باطن زندگی خودت مقایسه نکن...

تازشم باطن زندگی تو خیلیم قشنگه..

‏کرونا تموم شد بمن نگین میای بریم بیرون یانه فقط لوکیشن بفرستین