2737
2734
عنوان

🎇✨ کاربرانی که درخواست قطع دسترسی دارین 🎇✨

| مشاهده متن کامل بحث + 4266 بازدید | 437 پست
علت تعلیق بعضی کاربران چیه؟

پست یا تاپیک جنسی زشت شوخی های بد فحش دعوا سیاسی 

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
پس من ی کاربری دیگه دارم رهگزر ۱۳۷۴ میشه اینو قطع کنید

تاپیکی که مهم باشه و ضروری زیاد ندارین پنج یا شش تا دارین تو شش روز میتونین تاپیکاتون رو حذف کنینا بازم میل خودتونه قطع کنم؟

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایشون فقط مسئول حذفن  تاپیک حذف https://www.ninisite.com/discussion/topic/3298910/لینک-حذف ...

خیلی گلی شماره پنج

امضام پاک کردم خیالتون راحت شد لطفا کساییم که امصای قبلیم ندیدن تو تاپیک ها نپرسید امضات چی بود نمی تونم بگم
2731
خیلی گلی شماره پنج

خودتون گلین  

تاپیکی که مهم باشه و ضروری زیاد ندارین پنج یا شش تا دارین تو شش روز میتونین تاپیکاتون رو حذف کنینا ب ...

بله لطفا قطع کنید

تو رو خدا تو زندگیتون ب هیچ کس ب هیچ کس جز خودت و خدا اعتماد نکن ضربه از کسای میخوری ک فکرشم نمیکنی ....ضربه زیاد خوردم از نزدیکترین ها
2740

سلام خدمت نی نی یار عزیزخداقوت🙂

نی نی یارعزیزمن شغلم مربوط به برنامه نویسی 

شایدم اشتباه کردم تامیک زدم درموردش 

امااین خانم باادبی حمله کرد که بزن به چاک نمیدونم چی

_مریم_گلی@  @_مریم_گلی

خواهش میکنم این خانوم دست پیشو گرفتن پس نیوفتن اگه میشه کاربری این خانم بی ادب  پاک کنید