2733
2734
عنوان

بچه ها من شوهرمو دوست ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 960 بازدید | 42 پست

این فکرا را نکن...پاشو یه زنگ بزن پیتزا بیارن..تنهای روی کاناپه جلو تی وی بخور...حالشوببر

من این بارمحکم تر از قبل بلندشم..بیشتر تلاش میکنم..واین بار به هدفم میرسم  ...کاربری دوستمه...بیست تیر شده مال من...واسش دعا کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا خب

میشه واسه رسیدین به آرزوم صلوات بفرستی                                                                                                                   تیکره رسیدن به مراد دلمه .خدایا شکرت
2728
یه ساله دعوا داشتیم ولی حسم زیاد و کم می شد  الان اون با من خوبه من زده شدم

ببین کدوم رفتارش یا حرفش باعث این حست شده اگه میتونی درباره اش باهاش حرف بزن

دانلود نمونه سوالات استخدامی و پروژه های دانشجویی و ....  http://file-marketing.blog.ir
الان اتفاقا بیرونم  نمی تونم برم خونه بدم میاد

حتما یه حرکتی کرده اره??

میشه واسه رسیدین به آرزوم صلوات بفرستی                                                                                                                   تیکره رسیدن به مراد دلمه .خدایا شکرت
2740

سخت نگیر.سعی کن خاطرات بد و بذاری کنار. خودت آسیب میبینی اینطوری.  تو این سایت خیلی راحت از طلاق و جدایی میگن درصورتیکه که واقعا سخته و آدم آسیب میبینه.  مگر در مواردی که واقعا زندگی سخته و کتک و اعتیاد و... 

دخترم تو معجزه زندگی من و بابایی، تو نور خدایی، تو عشقی💕چشم براهت هستیم، من و بابا که همیشه آرزو داشتیم خدا بهمون یه دختر بده💕🍀
چرا ؟از اول همینجور بودی ؟اگه بودی چرا باهاش ازدواج کردی؟ یا اینکه باهم مشکل دارین؟

الان مشکل نداریم 

قبلا داشتیم 

ولی ازش بدم اومده 

حرف نمی تونه بزنه عصبیه

خدا زبون داده بهش حرف بزنه ولی می ریزه تو خودش بعد داد و بی داد می کنه

سخت نگیر.سعی کن خاطرات بد و بذاری کنار. خودت آسیب میبینی اینطوری.  تو این سایت خیلی راحت از طلا ...

واقعا طلاق سخته 

من حق طلاق دارم 

خانوادم پشتمن 

جوونم بچه ندارم 

کارمندم و تحصیلات دارم 

ولی نمی تونم طلاق بگیرم

الان مشکل نداریم  قبلا داشتیم  ولی ازش بدم اومده  حرف نمی تونه بزنه عصبیه خدا زبو ...

باهاش راه بیا وقتی که اعصبانیه اصلا چیزی نگو حتی اگه بدترین حرفارو هم زد ،بعد که آروم شد بگو که چقدر ازش دلخور شدی ،دیگه زندگی چون قبلا هم دوسش داشتی میتونی درستش کنی سخته ولی شدنیه

خدایا دوست دارم💚
چرا واقعا دوستش داشتم  خدارو شکر می کردم دارمش  ولی بعد از این همه دعوا و بی حرمتی دیگه ...

خوب حالا این چند روز رو برو خونه مامانت حالت عوض شه

فکر مانند چتر نجات است تا باز نشود کارایی ندارد💞التماس دعا                       
2706