2733
2739

سلام دوستان من تست گلوکز ۱۰۰ گرمی دادم

ناشتا ۸۱ بود 

یک ساعت بعد ۲۲۹        «۱۸۰

دو ساعت بعد ۲۰۴.          «۱۵۵

سه ساعت بعد ۱۴۸.        «۱۴۰

با این اوصاف حتما دکتر انسولین تجویز میکنه؟!

و حتما وقتی تجویز شد باید بعدش بیمارستان تحت نظر بود برای زدن دز  ؟! چند روز؟!

⁦❤️⁩او که از جان خودت دوست ترش می‌داری 👪⁦❤️⁩

من روزی دو بار متفورمین میخوردم و رژیم رعایت کردم

بلافاصله بعد زایمان هم دیابتم رفع شد، ج ازمایشمم تقریبا مثل واسه شما بود

ده روزه زایمان کردم، خدارو شکر خودم و نی نی خوبیم

این پیج اینستا رو دوس دارم ،با استوریاش حالم بهتر میشهfuunclip2021@

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من روزی دو بار متفورمین میخوردم و رژیم رعایت کردم بلافاصله بعد زایمان هم دیابتم رفع شد، ج ازمایشمم ...

بسلامتی عزیزم قدم نو رسیده مبارک ،دکتر زنان تون براتون تجویز کرد یا پیش دکتر غدد رفتین، من آزمایش قبلیم مشکوک بود دکترم برام دوباره از نوشت، ازش پرسیدم با متفورمین حل نمیشه گفت من با متفورمین مخالفم، حالا این آزمایش رو هم بده اگه با رژیم حل شد رژیم نشد انسولین

2728
من قند ناشتام ۹۳ هست . ۲تا متفورمین میخورم . خیلللی میترسم از انسولین و ببمارستان بستری شدن 😭😭😭😭 ...

منم😭😭😭 تست گلوکز دادین؟!

منم😭😭😭 تست گلوکز دادین؟!

هفته ۱۴ گلوکز دادم . الان ۲۶ هستم دو ساعته دادم ،  بعده صبحانه . قبلش ۹۳ بود بعدشو یادم نمیاد . ولی دکترم گفت خیلی رعایت کن ولی کوفتی نمیتونم نون و مخصوصا برنج نخورم . اصلاااااا نمیتونم 😭😭😭😭😭😭😭

بسلامتی عزیزم قدم نو رسیده مبارک ،دکتر زنان تون براتون تجویز کرد یا پیش دکتر غدد رفتین، من آزمایش قب ...

اول دکتر زنان که میرفتم نوشت برام، بعد ارجاع داد به دکتر داخلی

پیش اونم رفتم گفتم انسولین نمخام بزنم، چند بار بعد رژیم و متفورمین ازمایش دادم قندم نرمال بود گفت نیازی به انسولین نیس

این پیج اینستا رو دوس دارم ،با استوریاش حالم بهتر میشهfuunclip2021@
اول دکتر زنان که میرفتم نوشت برام، بعد ارجاع داد به دکتر داخلی پیش اونم رفتم گفتم انسولین نمخام بزن ...

چه خوب منم فردا برم با دکترم صحبت کنم خدا کنه منم دردسر نکشم، میگم با رژیم مصرف قرص، وزن جنینتون خوب بود؟! بعد بدنیا اومدن وزنش چند کیلو بود اگه فضولی نباشه! بخاطر وزن نگرفتن بچه ام میترسم خیلی

2738
هفته ۱۴ گلوکز دادم . الان ۲۶ هستم دو ساعته دادم ،  بعده صبحانه . قبلش ۹۳ بود بعدشو یادم نمیاد . ...

باید رعایت کنی عزیزم برات دردسر نشه ، میدونم سخته ادم گوشنه اش میشه واسه بچه خطرناکه

بله عزیزم حتما بهت انسلین میدن 

تزریقش خیلی سادس ، الان انسلینه قلمی هم اومده که راحتره به رون پات می زنی ، البته خالم دیابت بارداری داره نه خودم

خوشبختی یعنی دوتا پسر کوچولو‌ تو خونت داشته باشی ❤️
دکتر من خودش متخصص دیابت بارداریه. بیمارستان نرفتم توی مطب انسولین تجویز کرد.  متفورمین که از ...

مرسی از راهنماییت عزیزم،چقدر خوب، ان شا الله بسلامتی بارداریتو سپری کنی، الان چند وقته استفاده میکنید؟! انسولین تو وزن گرفتن بچه تاثیر داره؟!

بله عزیزم حتما بهت انسلین میدن  تزریقش خیلی سادس ، الان انسلینه قلمی هم اومده که راحتره به رون ...

مرسی از راهنماییت عزیزم ، یعنی دیگه بیمارستان نمی‌خواد بستری شد؟!

مرسی از راهنماییت عزیزم ، یعنی دیگه بیمارستان نمی‌خواد بستری شد؟!

نه بابا 😁😁😁

فقط ساعت و دوزو بهت یاد میدن خودت می تونی برنی 

خوشبختی یعنی دوتا پسر کوچولو‌ تو خونت داشته باشی ❤️
نه بابا 😁😁😁 فقط ساعت و دوزو بهت یاد میدن خودت می تونی برنی 

خدا کنه, حوصله بیمارستان و دردسر رو ندارم، برام دعا کن این دو ماهم بخیری بگذره😔😔😔

2706