2737
2739
عنوان

فرداشب مهمون دارم سرآشپزا بیایین کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 484 بازدید | 43 پست

سالاد کاهو دو روز قبلم درست کنی تازه نیمونه فقط روش سلفون بکش

زودتر سالادتو درست کن

ولی سیب زمینی یکم بیات میشه

مخصوصا اگه چیپسی نباشه ازدهن میوفته

حالا چی شد که این غذا رو انتخاب کردی؟

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi

سیب زمینیت تا فردا نرم میشه

اگه میخوای مثل بیرون بشه درشت خلالی کن بعد تو ابی که چندقطعه یخ داره بریز تا یکی دوساعت بمونه بکینگ پودرم بریز بعد قشنگ رو پارچه خشکش کن خیلی عالی میشه

کاهو هم ازامشب درست کنی پژمرده میشه دورشم قهوه ای میشه

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چ با کلاس😐❤️

خداییش از پلو خورشت دیگه خسته شدم دلم تنوع میخواد 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …
2731

شما فرت جا داره اینهمه بشقاب رو یه دفعه بذاری؟

نمیشه که جلوی نصفی از مهمونا غذا بذاری بقیه صبر کنن

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
خداییش از پلو خورشت دیگه خسته شدم دلم تنوع میخواد 

نو چه ظرفی میخوای درست کنی؟؟؟

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi
سالاد کاهو دو روز قبلم درست کنی تازه نیمونه فقط روش سلفون بکش زودتر سالادتو درست کن ولی سیب زمینی ...

از پلو خورشت و غذا های تکراری خسته شدم  تازه خونه پدر شوهرمو برای ما ساختن خیلی فامیل کمک کردن برای همین شوهرم گفت یک غذای مشتی درست کن حالشو ببرن خخخ

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …
2740
نو چه ظرفی میخوای درست کنی؟؟؟

شیشه ای تو ماکروفر میزارم

شما فرت جا داره اینهمه بشقاب رو یه دفعه بذاری؟ نمیشه که جلوی نصفی از مهمونا غذا بذاری بقیه صبر کنن

تو ظرف بزرگ درست میکنم بعد هرکی خواست برای خودش هرچقدر دوست داشت بکشه

تو ظرف بزرگ درست میکنم بعد هرکی خواست برای خودش هرچقدر دوست داشت بکشه

گوشت و مرغ و فلفل دلمه و اینارو سرخ کن تا فردا بذار یخچال ، سالاد و دسر هم میتونی امشب درست کنی

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
از پلو خورشت و غذا های تکراری خسته شدم  تازه خونه پدر شوهرمو برای ما ساختن خیلی فامیل کمک کردن ...

فست فود برای تعداد بالا خیلی سخته

موفق باشی

سالاد و دسرتو امشب درست کن روش سلفون بکش بزار یخچال

سیبزمینی هاتو خلال کن بزار تو آب بزار یخچال

2706