2737
2739
عنوان

جاریم غذا داده ...خوشم نمیاد ازش...

| مشاهده متن کامل بحث + 1666 بازدید | 91 پست
چرا از جاريت بدت مياد؟بدى كرده؟ظلم كرده؟نامردى كرده؟

خیلی جلبه.یه سری منو دعوت کرد تولد دخترش من و شوهرم هموز سر زندگیمون نرفتیم.بعد مادره من اخلاقشه ک هرجا دعونم کنن میاد.اونم اومد هرچند میخاستم نیاد فایده نداشت بعدتازه کادو هم داد.یهو تا نشستیم جاریم گفت مادر عروس باید سنگین باشه ...جلو من و مامانم گفت  من بهم برخورده‌از طرفی طبقه پایین پدرشوهرمه دلش نمیاد بره دو تا خونه دارن ک ما بریم جاشون جلو ادم الکی هی قربون صدقه میره منم دیدم این خیلی جلبه رسمی تم باهاش

در تاریخ1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🥰😘🤩
خیلی جلبه.یه سری منو دعوت کرد تولد دخترش من و شوهرم هموز سر زندگیمون نرفتیم.بعد مادره من اخلاقشه ک ه ...

ببخشید،،تا اینجای کار که شما مقصر بودید

خوب دوست نداشته مادرتون باشه،،والا خوبم اظهار ناراحتی کرده

خـــــدایا از تو معجزه میخواهم معجزه ای بزرگ در حد خدا بودنت معجزه ای که اشـــک شوقم را جاری کند...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خیلی جلبه.یه سری منو دعوت کرد تولد دخترش من و شوهرم هموز سر زندگیمون نرفتیم.بعد مادره من اخلاقشه ک ه ...

اووووه  چ بی فرهنگ  واسه حرفش 😥چجوری روش شد بگه

بعدم  دوتاخونه داره ونمیره   چ قدر بد وااقعااحق داری ..

خداایااا سخت  ب وجودت و پشتیباانیت نیاازمندم اگر کمکم نکنی میشکنم ... منتظر معجزه ی توهستم البته برای من معجزه براای تو ک کاری نیست"  اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم "

ولش کن پس پیامم نده..از اوناس که میخواد همه رو شرمنده خودش کنه

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

شما الان مستاجری؟

خـــــدایا از تو معجزه میخواهم معجزه ای بزرگ در حد خدا بودنت معجزه ای که اشـــک شوقم را جاری کند...
2740
ببخشید،،تا اینجای کار که شما مقصر بودید خوب دوست نداشته مادرتون باشه،،والا خوبم اظهار ناراحتی کرده

عزیزم  بالاخره مهمان  بودن خیلی زشت  ب مهمون این حرف و بزنی هرچند ایشون کارشون درست نبوده باشه  

خداایااا سخت  ب وجودت و پشتیباانیت نیاازمندم اگر کمکم نکنی میشکنم ... منتظر معجزه ی توهستم البته برای من معجزه براای تو ک کاری نیست"  اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم "
ببخشید،،تا اینجای کار که شما مقصر بودید خوب دوست نداشته مادرتون باشه،،والا خوبم اظهار ناراحتی کرده

وا...احترام ب مهمون و بزرگتر هم خوب چیزیه

حالا خوبه بنده خدا دست خالی نرفته و کادو داده...

بنظرم نباید چیزی میگف و باید با روی باز پذیرایی میکرد

خودت رو دوست داشته باش❤
عزیزم  بالاخره مهمان  بودن خیلی زشت  ب مهمون این حرف و بزنی هرچند ایشون کارشون درست ن ...

شاید شما بتونی مهمون بی دعوت و بپذیرید اوووونم مادر جاری

ولی واقعا برای اکثریت سخته،،،خودت ببین اینجا چقد چشم دارن جاری و ببینن

یعنی چی ک خوب اظهارناراحتی کرده یدونه خانمه ک رفته خونشون نخوردتش ک ادم باید فرهنگ واحترام وشعورداشته باشه ک ایشون نداشته