2733
2734
عنوان

برم رزمی یاد بگیرم میتونم با قلدر تر از خودم دربیفتم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 649 بازدید | 40 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیشه میفهمه شوهرم به نظرت از فیلمای اینترنت میتونم یاد بگیرم؟

باید خیلی دقت کنی رو فیلما، ولی کاری که مربی یادت بده یه چیز دیگه است، بخصوص دفاع شخصیا

سلام حضرت باران💗سلاام قرص قمر💗زمین که لطفی ندارد! از آسمان چه خبر؟ اللهم عجل لولیک فرج 
2728
خب حالا چرا پشیمونی ؟حقش بود بزنی،زدن کمش بود

نمیدونم چرا اون صحنه یادم میاد ناراحت میشم

عشق مقدس است و عاشق اهل خیانت نیست⁦❤️⁩ عاشق ناپاکی را به حریم پاک و مقدس دل راه نمی‌دهد 💚 هوس رانباید عشق نامید
اخه میخام برم باشگاه به هوای پرورش اندامو این چیزا نمیخام بفهمه میخام رزمی یاد بگیزم دفاع شخصیو تو ...

اره عزیزم

پس کجا یاد میدن؟

کارما چه سوسول بازیه...؟!فقط اباالفضل بزنه کمرت به حق پنج تن...😑🤭                                                                                                        
2740
عزیزم تاپیک قبلمو بخون

عزیزم همساده جان این راهش نیس من هم قدم بلنده هم زورم کم نیس شکر خدا ولی ولی زور مردا خیلی بیشتره خیلی، یه مدتم کیکبوکس کار کردم ، مردا تو عصبانیت زورشون ده برابر میشه اینو از مشتی که تو دیوار میزد شوهرم متوجه شدم و دیدم که میگم و مطمئنم ،،،،تو باید فقط یه کاری کنی ، باید رو زبونت کار کنی واسه زبونت و طرز رفتار با شوهرت یه فکری بکنی ، خواهرانه بهت میگم زبونت که اونجور که شوهرت میخواد نرم باشه مرد خودش خود به خود دوس داره بهت سواری بده ذاتا اینجورین ، نمیگم خودتو ذلیلش کنیا، الکی با چشم و اوکی دادن و قربون صدقه خامش کن کار خودتو که میدونی صلاحه انجام بده اینجوری جفتتون راضی میشین ، موفق باشی عزیزم