2733
2739
عنوان

اونایی ک اتفاقای خصوصی زندگیتونو اینجا میگین..بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 366 بازدید | 35 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من سالها پیش که مجرد بودم  عکس خونه پدریمو گذاشتم زن داداشم شناختم 😅

البته من تاپیک نمیزدم ولی بعدا اون کاربریمو فراموش کردم شکر خدا گمم کرد این یکیو نمیشناسه و میدونم وقت تو سایت اومدنو نداره

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

بنظرم وقتی شخصی رو شناسایی میکنید و مثلا از آشناهاتونه دیگه پیگیر تاپیک هاش نباشید.چون میدونیم خیلیا مسائلی رو میگن که تو زندگی واقعی شون به کسی نمیگن.یجور انگار دفتر خاطرات اون شخصه و درست نیس بخونید

2728
منم  یکیو میشناسم باباش پزشکه. میبینمش خندم میگیره😂

دیشب کلییی ترسیدم فک کردم منم میشناسی😂😂😂

هاپو همتونو بخوره😐                                                            https://harfeto.timefriend.net/16512440198752
عزیزم اگه شماره یکی تو مخاطبینمون باشه میشه تو اینستا پیداش کرد؟؟

بله گلم

میاد تو لیسته مخاطبینت تو اینستا

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
2740
من ۳۰تا تاپیک شخصی دارم😐دارم روزی یکی میدم نینی یار پاک کنه😑

خودتو لو دادی هااا 😁 بریم تا پاک نشده شناساییت کنیم 😅😅

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

من اینجا نه نظر سنجی میکنم نه هیچ مسائل(حتی پیشو پا افتاده) میگم

واقعا هم برام جالبه چطور بعضیا از مسائل خیلی مهمشون اینجا حرف میزنن تازه اسکرین هم میذارن

آخه اینجا نه کسی بلده راهنمایی کنه نه کسی دلسوزو مهربونه

همه یا قضاوت میکنن یا بهت توهین میکنن یا اگه از شوهرت دلت پر باشه یه چی بگی بقیه صد جور دیگه به شوهرت توهین میکنن یا اگه فقط سک ب خیانت کنی جوری شکتو به یقین تبدیل میکنن ک دلسردتر بشی

اینجا اگه بگی خیلی خوشگلمو عکس بذاری همه میان انقد ک میگن‌زشتی با خاک یکسانت میکنن اگرم بگی خیلی زشتمو عکس بذاری انقد بهت میگن تو ک خیلی خوشگلییییی تا احساس ملکه بودن بهت دست بده😆😆

آره عزیزان اینجا محیطش اینطوره

اگه سرمایت زیاد باشه هیچکس باورت نمیکنه و میگه دروغ میگی....اینجارو جدی نگیرین فقط به عنوان یه سرگرمی بهش نگاه کنین

من به دستان خدا خیره شدم😍معجزه شد😍
2706