2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
متاسفانه به رحم خانوم مربوط ميشه دختر و پسر بودن 

نخیر خانوم ب اسپرم اقا بستگی داره

ميشه واسه مادر شدنم لطف کنید صلوات بفرستين و دعام کنین خدا بهم بچه هاي سالم وصالح بده ممنونتون ميشم محتاج دعاهاتون هستم ! 🙇🙇🙇🙇🙏🙏بعد چندسال چشمم به نوشتم خورد😭الان خدارو شکر دوتا بچه سالم دارم😍
2738

اولا که طبیعیه هر کسی از دونوع جنس دوست داشته باشه ولی به دوست داشتن نیس به صلاح و حکمتی هست که اون بالاسری برای ماها تعین میکنه👌همین دختری که شوهر شما دوس نداره آرزوی خیلیا تو این سایت هست کسانی که چندین ساله وقتی یه دختر بچه می بینن دلشون میشکنه و ضعف میره😓

حرف زدن که بلد نیستی🥴حرف نزدنم کلا بلد نیستی🤐خطاب به بعضی کاربرا😒 عقده ای یعنی کسی که امضامو بر علیه خودم استفاده کنه😅
چون ک دوتاین چون که دوتا دخترن. چونکه من بدبختم 

بچه هم داري ؟

خدايا خودت به خواست خودت گذاشتيش تو بدنم به خواست و اراده خودت بزارش توبغلم ❤️😍واسم صلوات بفرستين ممنون .خدايا اين يكي واسم نگه دار بعد اون دوتا خيلي سختي و غم كشيدم خدايا به همه و ني ني سايتها ني ني ك توفكرشن بده ممنونم🥰

رحم میشه ولی مرد هم تاثیر داره مثلا میگن افرادی خنکی زیاد بخورن ورحم سرد باشه بچه دختر میشه رحم سرد باعث میشه ژن های گرم که پسره از بین برن مرد هرچی گرمی بیشتر بخوره ژن پسر بیشتره 

مشکلات پوستی داشتین لک  تیرگی . جوش وجای جوش  مشکلات رحمی در خدمتم.       Fateme1634@  آی دی تلگرام .    مکانی برای رسیدن به آنچه آرزویش را داشتید👱🏻‍♀منحصر به فرد😍کمتر پرداخت کن و بیشتر انتظار داشته باش💝🌺همه چیز برای زیبایی و طراوت شما مهیاست💝بفرمائید...

کروموزوم y رو که عامل پسر شدنه مرد به اشتراک میذاره زن که در هر صورت کروموزمش x هست... حالا یه سری شرایط دیگه هم وجود داره ولی اگه کروموزوم های y قوی باشن از موانع و مشکلات بدون خطر رد میشن!

اون که رفته دیگه هیچ وقت نمیاد...
2706