2737
2734
عنوان

خانمای خوش سلیقه بیاید نظر بدید برای پالتوم+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 604 بازدید | 46 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوشگله ولی من میخام استری بدم لایه ام بچسبونم که ضخیم بشه یکم  شما خودت خیاطی میکنی؟؟

خانمی بنظر من اگه استر دادی دیگه لایی نچسبون چون لایی بعداز چند بار شستشو شاید کنده بشه و چون آستر داره خیلی دردسر داده اگه بخوای دوباره بچسبونیش

آرامشی دارم که طوفان را بغل کردم   
خانمی بنظر من اگه استر دادی دیگه لایی نچسبون چون لایی بعداز چند بار شستشو شاید کنده بشه و چون آستر د ...

اره درست میگید پس همون فقط لایی میدم از استری دوختن بیزارم😂

2731
2740
حصوری خریدی یا اینترنتی من دودلم ک چیکار کنم خیاط خوب سراغ داری ک پارچه خریدی؟متری چند میدوزه

من حضوری خریدم خودمم میدوزم 

بنظر من اگه شرایطشو داری برو کلاس خیاطی من یکی از مفید ترین کارای زندگیم یاد گرفتن خیاطی بود فقطم برای خودم میدوزم خیلی کیف میده

من حضوری خریدم خودمم میدوزم  بنظر من اگه شرایطشو داری برو کلاس خیاطی من یکی از مفید ترین کارای ...

واقعا خیلی دوس دارم برم چون عاشق لباسم ولی نمیدونم تو کارم موفق میشم یا نه احساس میکنم تمیز نخواهم دوخت😭

من 
واقعا خیلی دوس دارم برم چون عاشق لباسم ولی نمیدونم تو کارم موفق میشم یا نه احساس میکنم تمیز نخواهم د ...

همه چی به خودت بستگی داره و البته آموزشگاهی ک میری اگه علاقه داری حتما برو 

من اصلا علاقه نداشتم شوهرم بزور رفت ثبت نامم کرد کلی ام بهش غر میزدم 

ولی اولین مانتویی ک پوشیدم همه چی یادم رفت کلی دعاش میکنم الان😄