2737
2739
عنوان

مادرشوهر فتنه

| مشاهده متن کامل بحث + 978 بازدید | 30 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مادرشوهر من همش به شوهرم میگه خاک تو سرت واسه انتخابت 😔

اصلا ما نباید با کوردا وصلت میکردیم‌ باید با تبریزیا و همشهریای خودمون وصلت میکردیم نهایتا دختر خانوم فلانی که مامانش گفته بود اگه دومادش بشی ماشین و خونه میندازه زیر پات هنوزم دخترشو شوهر نداده ها.

یا میریم اونجا بخدا با نوک انگشت اشاره به من دست میده عین جذامیا بعد میپره شوهرمو چلپ چلپ ماچ میکنه یا همش میگه ماییم‌تورو نگه داشتیما وگرنه مثلا خانوم‌فلانیو دیدی اگه عروس اونا بودی یه دیقه نگهت نمیداشتن.

واقعا نمیدونم چرا اینارو میگه مگه من چیکار کردم.من‌تنها عروس غریبم توشون بقیه فامیلای خودشونن خانوادگی خیلی متمولن هم خودشون هم عروساشون ما هم وضعمون خوبه ولی نه مثل اونا.نمیدونم شاید چون بابام‌مثل عروسای خواهراش برج ۱۱ طبقه نداره یا خونه اش پنتهاوس ۵۰۰ متری نیست انقدر تحقیرم میکنن😔قبلنا اون فامیلاشون از تبریز میاومدن شام ،من تنهایی همه ظرفا رو میشستم همه نشسته بودن حتی خواهر شوهر مجردم اما من ظرف اون همه ادمو میشستم میگفت عروسای خواهرم دستاشون حساسه با ماشین ظرفشویی ظرف میشورن یاکلفتاشون میشورن براشون تو دستت عادت داره تو بشور.الان ۱ ماهه دعوای اساسی راه انداختم و دیگه نرفتم خونشون و نخواهم رفت.به شوهرمم گفتم تا حالا نگفتم بین من و خانواده ات یکیو انتخاب کن ولی الان میگم.حقم ندارن پاشونو بذارن تو خونه ی من.طفلک هیچی نگفت اونم ۲۵ روزه نرفته ببینتشون

عشق مثل جنگ می مونه...شروع کردنش راحته...تموم کردنش سخته...فراموش کردنش محاله...
چرا باید میشناختم    باید میدونستم پشت سر چجوری هستن

خب شما که میگی فتنه هس چرا خودت چوب تو سوراخ مار میکنی

ولش کن

مهم اینه که شوهرت دلیل کمک نکردنتو میدونه

اینجوری شوهرت میگه نه فقط مامانم مشکل داره زنمم یه چیزیش میشه

میسازم زندگی رو به سازم♥😍♥😍

شوهرت چقدر سادست، صاف کذاشته کف دستت

همیشه شوهرا گند میزنند به روابط مادرشوهر عروس

سلام حضرت باران💗سلاام قرص قمر💗زمین که لطفی ندارد! از آسمان چه خبر؟ اللهم عجل لولیک فرج 
مادرشوهر من همش به شوهرم میگه خاک تو سرت واسه انتخابت 😔 اصلا ما نباید با کوردا وصلت میکردیم‌ باید ...

وای چه مادرشوهر فنته ای داری. خیلی منتتم داشته باشه مگه کوردا چشونه. بهترین زنا و دخترا زنای کورد هستن 

اون فقط به پولش مینازه. اگه شوهرتت پشتته که خیلی خوبه ولی تو مثل مادرشوهرت نباش و بدشو جلو شوهرت نگو فقط بگو نمیخوام رفتو آمد کنم چون خیلی تیکه میندازه و اذیت میکنه نمیخوام جوابشو بدم و بی احترامی کنم چون جای مادر منو داره

یوقت کاری نکنی شوهرتم پشتتو خالی کنه

2738
وای چه مادرشوهر فنته ای داری. خیلی منتتم داشته باشه مگه کوردا چشونه. بهترین زنا و دخترا زنای کورد هس ...

شوهرم پشتمه چون خودشم دیده اذیتاشونو.بخدا بخاطر اینکه کوردم یا مثل عروسای دیگشون ۲۰۰ میلیون جهاز نیاوردم انقد جلو همه تحقیرم میکنه.حتی میریم جایی نمیگه عروسمی میگه همسایمونه.بعد میگم چرا گفتی میگه افت داری واسه ما.بخدا عکس خودمو بفرستم ببینی خوشگل ترین عروس فامیلشونم همه میگن تیپ و هیکلمو ببینی به روز ترینم ولی نمیدونم چرا اینطوری میکنه.سری اخر پدرشوهرم جلو شوهرم گفت پسر منه نگهت داشته ها من بودم یه دیقه همچین زنیو نگه نمیداشتم.شوهرم گفت بابا این حرفا چیه.اونم گفت والا واسه چیش نگهش داشتی اصل و نصبش یا خانواده ش؟من که میدونم عاشق چش و ابروش شدی.از دار دنیا یه قیافه داره فقط تورو خام کرده.اصلا چرا مانتوش دکمه نداره که چی مثلا (سارافون جلوباز تنم بود ولی زیر سارافونیش تا روی زانوم بود شلوارمم گشاد بود) بعد دختر خودش ازین سرهمیا میپوشه خیلی ببخشید خط اونجاش قلمبه میزنه بیرون سینه هاش قلمبه میزنه بیرون مانتو جلوباز شلوار قد ۹۰ میپوشه موها پریشون میکنه به اون گیر نمیده ها به من که شوهر دارم میگه یه چیزیم میگیم میگه تو دختر منو خراب کردی الگوی بدی بودی در حالی که بخدا من تو عمرم شلوار سر همی اصلا نداشتم که بپوشم یا موهامو پریشون نکردم تابحال یا ازون شلوارای عجق وجق اصلا ندارم چطوری میتونم اونوقت دختره ۱۸ ساله ی اینو خراب کنم.اونجا هیچی نگفتم ولی اومدیم خونه انقد گریه کردم قلبم داشت میترکید.قرانو بردم جلو شوهرم گفتم تو رو به هر کی میپرستی دیگه منو نبر اونجا نذار اونام بیان.مردم از این همه تحقیر. ترکیدم از این همه نیش زبون ۴ ساله.توروخدا منو نبر دیگه گفتم و گریه کردم اونم قبول کرد و بعد اون کلا هم عکساشون هم شماره هاشون همه چیشونو از زندگیم پاک کردم.فقط با شوهرم در ارتباطن در حد یه پیامی تو تل یا یه تماس که اونم گفتم جلو من زنگ نزن مامانت صداشو میشنوم قلبم درد میاد.

عشق مثل جنگ می مونه...شروع کردنش راحته...تموم کردنش سخته...فراموش کردنش محاله...
شوهرم پشتمه چون خودشم دیده اذیتاشونو.بخدا بخاطر اینکه کوردم یا مثل عروسای دیگشون ۲۰۰ میلیون جهاز نیا ...

خیلی سخته تحمل این رفتارا. چطور ۴ سال تحمل کردی. من بهم بگن بالا چشمت ابرو سریع میرم تو خودم. والا خوب صبری داری.

چقدر بده دختر بره توی غریبی. پدر مادر دخترو با هزارتا زحمت بزرگ میکنن بعد گیر همچین خانواده ای بیوفته چقدر سخته

خیلی سخته تحمل این رفتارا. چطور ۴ سال تحمل کردی. من بهم بگن بالا چشمت ابرو سریع میرم تو خودم. والا خ ...

بخدا بچمو کشتن برو تاپیک خاطره بارداریمو بخون بلاهایی تو بارداری سرم اوردن الهی به حق ۵ تن سر دختر گیس بریده اشون بیاد.من شوهرمو دوست دارم به خاطر اون تحمل کردم ولی واقعا دیگه دلم نمیکشه اعصابم‌نمیکشه بخدا امروز وقت روانپزشک دارم دوباره 

دارم داروی اعصاب میخورم از دستشون فقطم ۲۳_۴ سالمه 

الان این ۲۵ روز انقد ارامش داشتم فقط وقتایی که به شوهرم تو تل پیام میده اصلا رعشه میگیرم‌میترسم باز چیزی بگه.سری اخر خیلی اذیتم کردن با‌گریه رفتم خونه بابام وقتی براشون‌گفتم‌چیشده باورشون‌نمیشد میگفتن ما گفتیم تو خیلی خوشبختی.بس که به رو نیاورده بودم بابام فقط یه پیغوم به باباش داد گفت حاج اقا این رسم‌امانت داری نبود.ناموسمو فرستادم‌ اونجا فکر کردم مردی ناموس سرت میشه اما الان چیزایی شنیدم که تو مخیله ام‌ نمیگنجه گیسای دخترم سفید شده بس که قلبش‌ نیش خورده.حواست باشه زمین‌گرده خودتم‌ ناموس داری.

پدرشوهرم تاجره خیلیم سرشناسه وضعش خیلی توپه همین تک پسرم داره ولی چون منو گرفته بود برامون عروسیم‌نگرفتن خرید عروسیم‌حتی نکردن واسم.جهازمو بردم‌چیدم تنهایی حتی نیومون ببینن شوهرم‌ماشینشو فروخت ۳۵ تومن خونه رهن کردیم‌با بقیه اش پراید خرید از شرکتش انداختش بیرون الان کار نداره رو ماشینش کار میکنه.مامانم چمدونمو بست شوهرم‌ ماشینشو گل زده بود بدون هیچ لباس عروس و سر و صدایی عین زنای بیوه که دومین باره ازدواج میکنن مامانم اب ریخت پشت سرم و همونجور رفتم خونه خودم.الهی خیر نبینن که روزگارمو سیاه کردن😢😔

بخدا بچمو کشتن برو تاپیک خاطره بارداریمو بخون بلاهایی تو بارداری سرم اوردن الهی به حق ۵ تن سر دختر گ ...

آخی بمیرم چقدر اذیت شدی. اصلا تو هیچی چطور دلشون اومده با پسرشون اینجوری رفتار کنن مگه آرزوی هر پدرمادر خوشبختی بچش نیست

کاش حداقل یه مراسم‌ کوچیکم شده برات میگرفتن خانوادت چطور قبول کردن آخه.

ولی توکلت فقط به خدا باشه. خدا بزرگه 

آخی بمیرم چقدر اذیت شدی. اصلا تو هیچی چطور دلشون اومده با پسرشون اینجوری رفتار کنن مگه آرزوی هر پدرم ...

خدا نکنه دوستم الهی اونا بمیرن الهی دشمنات بمیرن

ظاهرا شوهرم خیلی سرکشی کرده باهاشون خیلی دعوا کرده تا راضی بشن سوری بیان خواستگاریه من.

خانواده ی من خیلی جلو فامیل ابروشون رفت خیلیا گفتن دخترت عیب و ایراد داشته که عروسش نکردن بمیرم برای بابام یه تنه جلو همشون وایستاد گفت دلشون نخواسته پولشونو بریزن تو شکم امثال شماها بخدا هنوز که هنوزم هست من ۴ ساله با یه سری از فامیلای حتی نزدیکمونم رفت و امد نمیکنم مبادا تیکه بشنوم.خانوادمم تو جواب خیلیا رو دادن الان قطع ارتباطن.خیلی خارمون کردن جلو همه خدا خارشون کنه الهی.پدرومادرمم دیدن من شوهرمو‌دوست دارم چیزی نگفتن طفلکیا.تو این ۴ سال دلم به خدا قرص بوده که دووم اوردم ولی خب اونم انگارنه انگار

عیب نداره بازم شکرش

خدا نکنه دوستم الهی اونا بمیرن الهی دشمنات بمیرن ظاهرا شوهرم خیلی سرکشی کرده باهاشون خیلی دعوا کرده ...

نه عزیزم مطمن باش خدا هواتو داشته و داره نگو انگار نه انگار

خیلیا هستن که خانواده شوهر باهاسون بده و شوهرم پشت همسرشو خالی میکنه. همین لحظه از خدا تشکر کن بخاطر اینکه همسرت دوستت داره و پشتته 

یک لحظه فکر کن اگه تحت تاثیر خانوادش قرار میگرفت و باتو بد رفتاری میکرد تو چه حالی میشدی؟؟

پس مطمن باش لطف خداس که باوجود خانوادش هنوز هم پشتت وایساده خداروشکر. امیدوارم تاابد کنارهم خوش باشین

نه عزیزم مطمن باش خدا هواتو داشته و داره نگو انگار نه انگار خیلیا هستن که خانواده شوهر باهاسون بده ...

اره خب خداروشکر همسرم پشتمه

ممنون بابت دعای قشنگت😘

2706