2733
2739
عنوان

مامان کلاس سومی داریم ایا🙄🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 10803 بازدید | 90 پست
مرسی  میشه این گروه رو بذاریم برا پایه سوم ویا حالا ملا سوالات دبستانی

هر سوالی داشتی برای شما پاسخ خواهم داد 

بدون هیچ مشکلی 

"ما هر آنچه را که به آن فکر کرده، چه خوب چه بد، جذب خود می‌کنیم. "

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اها اونا که اضافه بر سازمانه. از اول سال معمولا با خانواده ها هماهنگ میکنن که باشه یا نباشه. من چون ...

در ضمن دختر من جز باهوشای رو به بالاست و همیشه تو اون ازمونای مسخره اول میشد ولی چه فایده که کلی استرس الکی بهش وارد میشد.

اون که رفته دیگه هیچ وقت نمیاد...
اها اونا که اضافه بر سازمانه. از اول سال معمولا با خانواده ها هماهنگ میکنن که باشه یا نباشه. من چون ...

اتفاقا مدرسه اینا هم نظرش اینه 

سه ساله پسرم میره  هیچ استرسی نداره 

باز من میگم  بی خیالی هم حدی داره

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
2731
چقدر هزینه کردی  کدوم منطقه هستی و استان

مشهدم  شش تومن هزینه کردم

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
به حساب بهترین مدرسه هم هست تو شهر  خیلی خیلی بی خوده

همش شعار هستش 

بهترین مدرسه 

با همیاری و همکاری

اولیا و معلمان می چرخه 

2740
خوبی  عزیزم  آخه  بچه باید ۴ تا نمونه سوال دیگه حل کنه روون  بشه دستش  اص ...

مرسی عزیزم 

راستش مدرسه پسر من غیر انتفاعیه ، سروش

از اول مدیرشون گفت ما تاکیدمون روی تربیت اجتماعی بچه است واقعا هم هر برنامه ای از نظر مهارت های زندگی بهترینش رو میذارن هر هفته کارگاه دارن

از نظر درسی فقط تسلط کامل روی خود کتاب و یه کتاب کمکی ریاضی ، سال اول کمکی روخوانی هم داشتن

من هم راضی هستم فکر میکنم رشدش از نظر برنامه ریزی و نظم و هدف مندی و پشتکار انقدر پیشرفت داشته که تا آخر عمر هر هدفی داشته باشه حتما بهش میرسه 

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
دولتی میره معلوم همش میگه پایه ی سختیه خیلی براشون درست رو تکرار میکنم ولی عملا منم حس میکنم اینجو ...

آخه من میبینم این ضربه و که بلده درک مسئله اش هم عالیه 

ولی یکم مسئله پیچیده میشه گیج میزنه 

حس می کنم تو کلاس اصلا توجیه نمیشه

مرسی عزیزم  راستش مدرسه پسر من غیر انتفاعیه ، سروش از اول مدیرشون گفت ما تاکیدمون روی تربیت ا ...

حتما باهاشون عالی کار می کنند 

متاسفانه اینجا ۳۴ نفر تو یه کلاس هستن 

اصلا معلم نمی تونه خوب کار کنه

دولتی میره معلوم همش میگه پایه ی سختیه خیلی براشون درست رو تکرار میکنم ولی عملا منم حس میکنم اینجو ...

پایه سوم سخت ترین پایه هستش 

و بخاطر ضرب و تقسیم هستش 

و بعدش ابتدای ریاضی سوم 

اشاره به مفهوم جمع و تفریق 

مفهوم ریاضی را یاد بگیرند 

اره خیلی راضیم جوریه که تو خونه دیگه ریاضی کار نمیکنم

کانون ریاضی فرستادی 

اگه مشهدی آدرس بده

حتما باهاشون عالی کار می کنند  متاسفانه اینجا ۳۴ نفر تو یه کلاس هستن  اصلا معلم نمی تونه ...

اوه تعدادشون زیاده کلاس بچه من ۲۵ تاست تازه همس به مدیر غر میزنیم زیادن

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2706