2733
2739
عنوان

چطور توی خونه درامد داشته باشمم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1986 بازدید | 114 پست
من مشاور بیمه ام تو خونه کار‌میکنم چون همین مشکل شمارو دارم درس میخونم بیشتر وقتم برای درسم میره اگ ...

کار مشاوره خیلی تمرکز میخواد عزیزم که من در حین درس خوندن نمیتونم رو کار سختی مثل مشاوره تمرکز کنم

ممنونم عزیزم

واسه کسی بمیر که واست تب کنه💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دوستان به خیاطی هم علاقه دارم ، این مانتوهای الان هم که همه فری هستن و الگوی خاصی ندارن اما میترسم ...

دوست خوبم بیا اپلیکیشن کمدا رو بریز تو گوشیت عضوشو مانتوهاتو اونجا بفروش من خیاطی بلد نیستمولی کلی لباس توش فروختم 

2738
شما خودتون در زمینه فروش اینترنتی تجربه ای دارین؟

من به شخص نه اما آبجی بنده پیج اینستا داره چون آرایشگاه خانوادگی زدیم 

ایشون به جز کارهای آرایشگری میرن ترکیه و میان اجناس اینترنتی میفروشن 

به جز اون هم فروش اسباب بازی داره اینترنتی

و داداش بنده ام پیج مبلمان فروشی اینستا زده 

آقا هستم🕵️‍♂️
من به شخص نه اما آبجی بنده پیج اینستا داره چون آرایشگاه خانوادگی زدیم  ایشون به جز کارهای آرای ...

پس برای همون درمورد لاک ها انقدر اطلاعات داشتید خیلی برام تعجب آور بود

تیکر رسیدن به آرزو هامه.....سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!  😊😊😊
من به شخص نه اما آبجی بنده پیج اینستا داره چون آرایشگاه خانوادگی زدیم  ایشون به جز کارهای آرای ...

منم به ارایشگری علاقه دارم

امسال چون سال اخر کنکوره تصمیم گرفتم کنکور بدم که فرصتم نپره وگرنه میخواستم برم ارایشگری یاد بگیرم

خواهرتون ماشاالله چقدر فعالن ،حتما درامدشونم عالیه

کاش میتونستم ازشون راهنمایی بگیرم

واسه کسی بمیر که واست تب کنه💜
2706