2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا بمیرم براش هر چی هم بیاره میده میگه بیا جمعش کن آخر کار نصفش کنیم حالا همینم ک بگه خودش با ا ...

من پول ماهانه مو روم نمیشه بگیرم با اینکه همیشه پس انداز میکنم خرجش نمیکنم برا آینده ولی گاهی عذاب وجدان میگیرم طفلی داداشم که اصلا نمیتونه به زن گرفتن فکر کنه

از الان تا ۱ ظهر ک میره ن میره کارگری واسه دوستاش تو شهر دیگه ولی شبا عصرا خودش سیر داره میره دور ...

خدا قوت بده بهشون 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
2731
خیلی سخته  بنده خداها این همه کار میکنن اخرم باز هشتشون گرو نه شونه مام که هیچی از شوعر نمیفهم ...

بیچاره شوهر من یه پیرهن هم برا خودش نمیخره دلم براش میسوزه همش میگم شلوارت کهنه شده یه نوشو بخر میگه نه خوبه. منم ک هر روز باید لباس بخرم 

من پول ماهانه مو روم نمیشه بگیرم با اینکه همیشه پس انداز میکنم خرجش نمیکنم برا آینده ولی گاهی عذاب و ...

آخی عزیزم

ایشالا ک مشکل همه حل بشه.

ما مشکلمون اینه ک شوهرم خیلی دستو دلبازه

یکی ک بیاد خونمون هر چی داره خرج مهمون میشه

یا مثلا برا من همه چی میگیره 

مثلا دلم ی پیرهن بخاد س تا میخره

کلا خیلی دستودلبازه بخاطر همین ی چندماهی از سال همیشه بی پولیم

بیچاره شوهر من یه پیرهن هم برا خودش نمیخره دلم براش میسوزه همش میگم شلوارت کهنه شده یه نوشو بخر میگه ...

چرا باید هر روز بخری؟ 

منم امروز تصمیم دارن برم براش خرید کنم پس انداز کردم پولامو خودش که برا خودش نمیخره

2740
چرا باید هر روز بخری؟  منم امروز تصمیم دارن برم براش خرید کنم پس انداز کردم پولامو خودش که برا ...

خوش ب سعادت شوهرتون 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
باردارم لباسام تنم نمیشه هر روز چاقتر از دیروز

سایز ازاد بخر بزرگ 

آخی عزیزم ایشالا ک مشکل همه حل بشه. ما مشکلمون اینه ک شوهرم خیلی دستو دلبازه یکی ک بیاد خونمون هر ...

شوهر منم همینه ولی من نمیذارم میگم حداقل اینهمه کار میکنه یه چیزی بمونه دستمون 

شوهر من سنشم کمه آخه بیشتر دلم براش میسوزه میگم ایکاش دوست میموندیم اینهمه مسئولیت گردنش نمیومد خدا لعنت کنه دوس پسر سابقم و مادر عفریته شو که انقد ذهن منو خراب کردن به شوهرم من رسیدم گفتم دوست نمیمونم

2706