2733
2734

شبت @نی_نی_یار_شب عزیزم تا حالا فقط شما منو تعلیق کردی برای بار ۴ ام هم تعلیقم کنم 😂💗 راستی خیلی دوست دارم شبت خوش و خدافز

سلام من یه کنکوریم اعصابم اکثر اوقات بخاطر کنکور داغونه 🦥💚 آدم خوبیم ولی. ۱۴۰۳ هستم رشته تجربی دوست دارم راجب کنکور صحبت کنم اگه سوال دارید بپرسید. خیلی منطقی ام اگه باهام منطقی صحبت کنی . selenator هستم . همیشه تو ذهنم با یه دوست پسر زندگی میکنم ولی اگه سمتم بیای خدا بهت رحم کنه🤐 . من اصلا خوشم نمیاد تعلیق شم پس باهام دعوا نکن شما درست میگی . با نینی یار ها هم مشکلی ندارم اسم جهت فانه.اصلا نیازی نمیبینم خودمو به شما اثبات کنم که اره چی گفتم ...چی شد دروغ گفتم راست گفتم من رو تگ نکنید که جواب پس بگیری من خانوادتون نیستم ! آزادم اشتباه کنم تا جایی که به شما اسیب نزنم.!... در آخر برام دعا کنید کنکورم خوب شه💚hesoyam & uzumimw

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یه تاپیک کمک مالی زده بود منم هچی شما رو تگ میکنم آبی نمیشه،چون تو قوانین نوشته بود گزارش بزنیم  ...

گزارش بزنید عزیزم

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
2738
نی نی یار میشه تاپیکامو پاک کنید فقط تاپیکام  کاربریم رو میخوام

لطفا به امضام رجوع کنید

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
لطفا همه پست های منو حذف کنید .ممنون

سلام امکان حذف همه تاپیک ها نیست لطفا از طریق لینک زیر درخواست حذف بدید

❌کاربران محترم توجه کنید لطفا حذف تاپیک با من نیست لطفا از طریق لینک زیر درخواست حذف کنید                                                                                                                    https://www.ninisite.com/discussion/topic/11359764/لینک-حذف-تاپیک-و-پست-های-درخواستی