2733
2734
عنوان

سوال زنونه دارم 😑

| مشاهده متن کامل بحث + 382 بازدید | 24 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برو دکتر گلم..خیالت راحت شه

شاید  خنده دار باشه اما خییییییلی خجالت میکشم 😫😫

توت فرنگی سابق هستم کاربریمو‌ترکوندم این کاربری جدیدمه😃۲۴ مرداد رسما‌ نامزد شدم 💖💍 ۷ماه نامزد بودم..💑 ۱۵فروردین عقد کردم ❤🏩تیکرمم تیکر بارداری نیست 😰😂 تیکر ولنتاینه💏💓
شاید  خنده دار باشه اما خییییییلی خجالت میکشم 😫😫

😐😐😐وا

روزی صدتا زنو دختر میبینن دکترا اصلا به هیچ چیت توجه نمیکنن عین خیالشونم نمیذارن نترس خیلی عادیه این چیزا 

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2728

من يه بار تو پزشكي قانوني ديدم يه دختر اينجوري رو كه شوهر كرده بود به يه مرد معتاد و خلاصه كارشون به پزشكي قانوني رسيده بود و دعوا و اينا داشتن شوهره هم كه دست پيش رو گرفته بود مبادا پس بيوفته بعد دختره رفت معاينه واومد و دكتره به مرده گفت شوما قدرت نداري و ايشون بكارتش قلبيري يه همچين چيزي گفت مدلشه و چون اعتياد داري نميتوني كاري كني بايد بره متخصص زنان براش باز كنن و به دختره هم نامه تاييد بكارت داد

ما ملت حسينيم

من پردم بسته بود پریود میشدم اما همش توی رحمم جمع میشد اخر عمل کردم یه سوزاخ کوچولو برام کرد دکتر گواهیی پزشک قانونی هم کرفتم چیز خاصی نیست اصلن نگرانش نباش بری دکتر با معاینه مشخص میشه پردت چه نوعه 

الانم ۳ ماهه عروسی کردم یکمی سخت پردم باز شد اما بلاخره باز شد! 

همه چیزو توضیح دادم چون خودم این سوالارو داشتم همش تو ذهنم  

خدایا شکرت❤️
😐😐😐وا روزی صدتا زنو دختر میبینن دکترا اصلا به هیچ چیت توجه نمیکنن عین خیالشونم نمیذارن نترس خیلی ...

ممنون شاید بعدا بتونم برم☹

توت فرنگی سابق هستم کاربریمو‌ترکوندم این کاربری جدیدمه😃۲۴ مرداد رسما‌ نامزد شدم 💖💍 ۷ماه نامزد بودم..💑 ۱۵فروردین عقد کردم ❤🏩تیکرمم تیکر بارداری نیست 😰😂 تیکر ولنتاینه💏💓
من پردم بسته بود پریود میشدم اما همش توی رحمم جمع میشد اخر عمل کردم یه سوزاخ کوچولو برام کرد دکتر گو ...

ممنون از راهنماییت 😊

2740