2733
2734
عنوان

همه سایت به خاطر پستم دارن تحقیرم میکنن به بدترین شکل

| مشاهده متن کامل بحث + 1101 بازدید | 66 پست
بچه ها بیاید درد دل فردا قراره برم عکس رنگی خیلی میترسم به خدا این سهم من از دنیا نبود امروز یکی از ...

توکلت برخدا باشه خداخیلی بزرگه بزرگتر ازاونی که فکرشو بکنی فقط کافیه باقلب شکسته صداش کنی

وخدا زمین رو گرد آفرید. که از چپ زدی از راست بخوری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالله بعد عکس رنگی باردار میشی عزیزم غصه نخور منم این روزا رو گذروندم همه چی به وقتش درست میشه

اللهم عجل لولیک الفرج🤲🤲    .سید محمدرضا ومهنا سادات عشقای مامان دوستتون دارم😘   دوستان گرامی همه باهم هوای  آب رو داشته باشیم 
2731
بچه ها بیاید درد دل فردا قراره برم عکس رنگی خیلی میترسم به خدا این سهم من از دنیا نبود امروز یکی از ...

من خدایی نبودم و ندیدم

انشالله ک باردار میشی ب زودیییییی مطمئنم انشالله😍😍😍😍😍

خانومایی ک سیاست ی زن زرنگو ندارن کتاب زنان زیرک حتما بخونین.میشه برا نی نیم ی صلوات بفرستین که بمونه برام این دفعه...خدا جونم مرسی بابت هدیه ای ک گذاشتی تو دلم😍😍🤗فندوق جونم منتظرتم 
توکلت برخدا باشه خداخیلی بزرگه بزرگتر ازاونی که فکرشو بکنی فقط کافیه باقلب شکسته صداش کنی

خیلی صداش کردم کو بس همش ناامید میشم دیگه حتی زبونم به دعا نمیره اما بازم برمیگردم میگم حتما یه حکمتی هس من از این میسوزم اصلا فکرشم نمیکردم کارم به عکس بکشه اما الان دارم میرم ای واااای

یه روزی منم نی نی دار میشم 😌 ببینید کی گفتم😃😎
2738

حالا ما ك لايك كرديم ولي اين درست نيس بخاطر يه لايك بياي الكي اينارو بگي با احساساتمون بازي كني جون اون چيزي ك درست كردي خيليم قشنگ بود هيشكيم مسخره نكرده تازه كلي لايك خورده 

به هرحال اميدوارم به زودي خدا يه بچه سالم بذاره تو بغلت

خدايااا دوست دارم واسه هرچي ك بخشيدي هميشه اين تو هستي ك ازم حالم رو پرسيدي

این لایکا ک میگین چقدر ارزش داره؟!

تو سایت بخاطر لایک بالا چی بهشون میدن؟!

بگین منم بدونم!

شاید یه چیزی بهشون میدن ک من خبر ندارم.

بریزین دور این لایکارو توروخدا.چرا انقدر سطحی نگرین

خانوما لطفا واس تاپیکای ولنتاین منو تگ کنین🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗مررررررسی
اولش گف هر کی لایک نکنه خره بعدش گف هر لایک کنه صلوات میفرستم براش😐

اخه همه گفتن این چه حرفیه منم عوضش کردم 

بچه ها من کاری با لایک و اینا ندارم اصلا اینا رو ول کنید دل من پررررره به خدا درد مو به کی بگم حتی از استرس خابم نمیبره😢😢😢😢😢😢😢😢

یه روزی منم نی نی دار میشم 😌 ببینید کی گفتم😃😎

انشاالله که زود باردار بشید

ولی من ندیدم کسی به خاطر کارتون تحقیرتون کنه همه به خاطر این تبلیغ های دلسوزانه تون ناراحت بودن الانم اگر قصدتون فقط درد و دل و گلایه بود لینک عکس رو نمیذاشتید

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
خیلی صداش کردم کو بس همش ناامید میشم دیگه حتی زبونم به دعا نمیره اما بازم برمیگردم میگم حتما یه حکمت ...

اگر تاالان جوابتو نداده مطمئن باش یه حکمتیه که مابندگان درک نمیکنیم مطمئن باش خدا صلاح تورواینجوری بهتر دیده 

وخدا زمین رو گرد آفرید. که از چپ زدی از راست بخوری
2706