2733
2734
عنوان

شرمنده شکمتون چند روز یکبار کار میکنه؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3008 بازدید | 53 پست
ولی اینکه هرروز کار کنه بعد خشک سفت باشه یبوست نیس؟

خب اگه تو دفع مشکل دارین یعنی سختتونه . فک کنم یبوسته . فقط وقتی که هر ردز به سختی دفع میکنی به خددت فشار نیار بواسیر بگیری 😩

معجزه یعنی اینکه حسین و برادرش عباس ، منِ روسیاه رو قابل بدونن و حاجتم رو بدن .خدایا شکرت 💙            خدایا از اولش سپردمش دست خودت تو دلیم رو . خودت نگهشدار. خدایا شکرت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره عزیزم راسته حتما اونا درمان کن. شکم باید روزی 2الی 3بارکار کنه.

3 بار؟! 😐 

ایین شخص مستعد اسهال هستا😑

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2728
2740
من دقیقااااا هر سه روز یکبار شکمم کار میکنه

خب هر سه روز با مشکل دفع میکنی ؟ 

من خودم رو عادت دادم هر روز صبح نصف استکان آب ولرم میخورم دقیقا یه ربع تا نیم ساعت بعدش میرم دسشویی . الان سالهاست ..‌. امتحان کن امتحانش ضرری نداره 

معجزه یعنی اینکه حسین و برادرش عباس ، منِ روسیاه رو قابل بدونن و حاجتم رو بدن .خدایا شکرت 💙            خدایا از اولش سپردمش دست خودت تو دلیم رو . خودت نگهشدار. خدایا شکرت 
من معمولا بعد صبحانه بخصوص اگه چایی شیرین بخورم باید خیز بردارم سمت دسشویی امون نمیده😂😂

🤣🤣🤣🤣🤣 ای جاان

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت