2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتي همه ي داراييش بيس ميليونه چجوري آخه برادر من؟ يه پرستار ٢٦ ساله كي به نظرت بايد زن بگيره؟اونم ت ...

منم یه وکیل 26ساله م ولی کسی رو واسه ازدواج بخوام همون اول بهش میگیم 

اصولا پسرا تاجایی ک ممکنه زیربار مسئولیت نمیرن

2731
امید واهی تهش تباهیه. ما اگر از اول با واقعیتها کنار بیاییم به خیلی از مشکلات ننیخوریم.

تو چرا اومدي اينجا بحث قانون جذبه بحثم زنونست اصلا من مطمعنم اين منو نميگيره تو چته؟ خخخخخخخ

امید واهی تهش تباهیه. ما اگر از اول با واقعیتها کنار بیاییم به خیلی از مشکلات ننیخوریم.

شما افکارتو برا خودت نسخه بپیچ.بزرگترین گناهی ک هیچوقت بخشیده نمیشه ناامیدیه.

زندگی یه دروغ خیلی بزرگه باورش نکنیم....
منم یه وکیل 26ساله م ولی کسی رو واسه ازدواج بخوام همون اول بهش میگیم  اصولا پسرا تاجایی ک ممکن ...

تو يه وكيلي كه ماهي چقدر درامدته؟؟؟با ماهي دو تومن بدون پشتوانه ي خانوادت زن ميگيري؟اگه اره دمت گرم خيلي آقايي ولي فكر ادامه ي خرج و مخارجتم باش

اسی تاپیکتو ذخیره کردم الان باید برم ولی برمیگردم این درخواست دوستی رو بده لطفا 

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
2740
تو چرا اومدي اينجا بحث قانون جذبه بحثم زنونست اصلا من مطمعنم اين منو نميگيره تو چته؟ خخخخخخخ

باشه.موفق باشید.

ما ایرانیا همین عادتمونه نظرات مخالف رو تاب نمیاریم.

وايييييييييييي چقدرررررر تو خوبي خخخخخ

خخخخخ 😘😘

عزیزم به افکارای منفی و کسایی ک تو دنیا بدون هیچ دلیلی فقط یاد گرفتن ساز مخالف بزنن و نادیده بگیر.انشاالله ی روز میای تاپیک روز عقدتون رو میزنی 

زندگی یه دروغ خیلی بزرگه باورش نکنیم....
تو يه وكيلي كه ماهي چقدر درامدته؟؟؟با ماهي دو تومن بدون پشتوانه ي خانوادت زن ميگيري؟اگه اره دمت گرم ...

یه وکیل تازه کار درامد زیادی نداره ولی در کل این مسایل رو باید در کنار پیشنهاد ازدواج شفاف به مخاطبت بگی.این یعنی قصد ازدواج ولی طفره رفتن و در لفافه حرف زدن و قصد یکطرفه تهش این میشه ک الان هست.

من دیگه نظری نمیدم اما در کنار امید و جوشش احساسات کمی هم واقعیات رو مد نظر داشته باشید.

شاد باشید

یه وکیل تازه کار درامد زیادی نداره ولی در کل این مسایل رو باید در کنار پیشنهاد ازدواج شفاف به مخاطبت ...

منم كه ميگم حق با شماست ولي بايد چيكار كنم؟گفت صبر كن حداقل استخدام بشم بعد بيام ولي من ولش كردم اونم اصلا شخصيتش مثه شما نيست آخه 

منم كه ميگم حق با شماست ولي بايد چيكار كنم؟گفت صبر كن حداقل استخدام بشم بعد بيام ولي من ولش كردم اون ...

به هر حال یه سری مسایل هست ک شما خودتون بهتر میدونید من چیزایی ک گفتم یسری مسایل کلی بود.

من به عنوان یه پسر به شما پیشنهاد میدم ک خیلی ساده باهاشون حرف بزنید و بگید ک واقعا هدفشون ازدواجه؟ و اینکه خودت میتونی بهش مهلت بیشتری بدی و با شرایطش کنار بیایی....

در غیر اینصورت تلف کردن وقت ظلم به خودته.

نظر من شخصیه و الزاما نظر درستی نیست.

هز رابطه عاشقانه ای هم تضمینی برای ازدواج نیست چون ازدواج بخشی از دوستی و عشقه بخش مهم دیگرش بعد از ازدواج ظهور و بروز میکنه ک باید از قبل با دیده عقل پیش بینیشو کرد نه با دیده دل!!!

2706