2733
2739

بچه ها تاحالا شده وسط کلی مشکل یهو شانس بهتون رو بیاره؟ یا مثلا یه حالتی ک اتفاق خیلی بدی میتونست بوجودبیادولی خدا نجاتتون داده باشه؟بیاین از خاطراتتون بگین.

فک کنم جالب باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هیچی🙄

مامانم همیشه میگه من 9 ماه سختی کشیدم تا قلبت شکل بگیرع نزار یکی تو 15 ثانیه بشکنه برع💔 اسکار بهترین لحظه تعلق میگیرع به لحظه ای که خدا محال ترین آرزوتو براورده میکنه💙.  صدای خنده ی خدا را میشنوی؟ دعا هایت را شنیده و به آنچه محال میپنداری میخندد💜     مثلا وقتی داری بوسش میکنی اشکات بریزه رو گوشیت :))💚     سیگار بکش! مست کن! بغض کن!  ولی با آدم خر درد و دل نکن!!!     وقتی میبینمت فقط یه جمله میاد تو ذهنم  :  ( اعوذ بالله من الچشمانت )  : ×

همه چیزمون بهم ریخت یهو دزد اوند طلاهام و برد حوصله ن اریم واقعا دو شب پیش تلویزیون خراب شد یهو تصویر کلا نیومد انگار اب داغ ریختن رو سرم ...این و کجای دلم بزارم.بردیم تعمیر وتیم گفت چیز مهمی نیست کلا با ۱۰۰ تومن تموم شد حالم بهتر شد واقعا

😐😑هیچی

در گاو بازی؛جایزهٔ نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده باشد!نه به کسی که با گاو درگیر می شود...در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید💖

یبار گول حرف یکی از اطرافم و خوردم(نمیشه گفت دوست)

سر از یه پارتی درآوردم ک تو ناکجا آباد بود 

ب دلم شور افتاد

نمیدونستم چیکار کنم 

هرچیم دنبال ماشین بودم ک برگردم تو اونجا هیچ ماشینی نبود

دیگ کم مونده بود بمیرم از درموندگی ک یهو داداشم زنگ زد ک دختر کجایی گفتم فلان جا یکم مکث کرد گفت نیام دنبالت

وااااااای اسی اگ بدونی چقدر خوشحال بودم

البته بماند ک بعد داداشم خفم کرد

ولی بهترین و خوش شانس ترین لحظه همون لحظه بود

همه بار اول ثبت نام کردن پس انقد نگیدکاربریت یا عضویتت مبارک از نظرم خوشت نیومد مشکل خودته سوال کردی و نظر از قضاوت متنفرم پس ن بکن ن میکنم قبل از هر حرفی یکم فکر کردن بد نیست
2738