2737
2739
عنوان

سرنوشت زهرا کوچولو،،فرشته گم‌شده

| مشاهده متن کامل بحث + 1143 بازدید | 72 پست
وا یعنی چی😡😡

خوب بالاخره یه چیزی شده که نیست دیگه 

گیر قاچاقچی و اینایی که بچه ها رو برای گدایی میبرن نیفته 

سختی نکشه 

حداقل جاش راحت باشه 

توی خانواده ای رفته باشه که مواظبش باشن 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا
چیجوری میشه بچه رو به این راحتی بدزدن

پلیس گفته ندزدیدن ولی پدرش گفت دزدیده شده چون سگهای  هلال احمرداخل کانال آب رفته بودن وگشته بودن و نبوده

شده آیا ک غمی ریشه ب جانت بزند.‌‌‌‌‌....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بمیرم برای مامانش حتماخیلی ناراحت ادماخیلی عوضی شدن امروزدختر م با برادرش رفتهدبود مغازه بعددیده بود ...

چ دلسنگ بوده آشغال،،میرفتی شکایتش میکردی تا بفهمه رفتار با بچه چطوری کنه،،من نذر درست میکنم اولویت بچه میدونم چون بچه نمیتونه جلو شکمشو بگیره اما بزرگا میتونن

2740
یعنی چه به روز مادرش اومده این یه ماهه

یکی تاپیک زده بود میگفت حس میکنم جن وملائک اونو برده وای ترسیدم ها از اون شب از تاریکی وحشتناک میترسم

چ دلسنگ بوده آشغال،،میرفتی شکایتش میکردی تا بفهمه رفتار با بچه چطوری کنه،،من نذر درست میکنم اولویت ب ...

منم دارم ازحرس واصبانیت زمین روگاز میگیرم 😤😤😠😠😠😡اماشوهرم نمیزاره میگه دردسربرام درست نکن بعدبهش میگم بزارحداقل برم باهاش یکم دعواکنم که چرااین کاروکرده نمیزاره هیچ  کاری بکنم میگه تقصیربچه هاست که رفتندپیشش میگم بابااینابچه ان نفهمی کردن اون اشغال چرااین کاروکرده 

منم دارم ازحرس واصبانیت زمین روگاز میگیرم 😤😤😠😠😠😡اماشوهرم نمیزاره میگه دردسربرام درست نکن بعدبه ...

واقعا بره بمیره الانم فک کرده نذرش قبول اه

منم دارم ازحرس واصبانیت زمین روگاز میگیرم 😤😤😠😠😠😡اماشوهرم نمیزاره میگه دردسربرام درست نکن بعدبه ...

شوهرتم راست میگه،،ولی اروم برو درخونش با خونسردی کامل بگو خدایی این چ کاریه ب بچم کردی یعنی واقعا کار خوبی کردین یکم گلگی کن ک خجالت بکشه

شوهرتم راست میگه،،ولی اروم برو درخونش با خونسردی کامل بگو خدایی این چ کاریه ب بچم کردی یعنی واقعا کا ...

میخوام فردابرم دره خونش به شوهرم اطلاع نمیدم اون نمیزاره برم امافکرنکنم اروم باهاش صحبت کنم آخ دست دخترم داغون شده خیلی دردداره 😢😭بزورمسکن خوابش برد

2706