2737
2734
عنوان

توی دین اسلام پدر و مادر حق کتک زدن شدید فرزند رو دارن آیا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1761 بازدید | 74 پست
جدی  قفسه کتابت چی شد  حالا چرا گریه میکردی کلافه شده بودن از گریه هات؟؟

قفسه کتابم ریخت همه اتاقم بهم خورده بود

منم گریه می کردم 

لطفا اگر نظر من مخالف عقیده شماست بهم حمله نکنین. ریپلای نکنید.من فقط عقیده شخصی خودم رو مطرح کردم. جای هیچ دعوایی نیست. حوصله بحث باشما و تحمل بد لحنی یه عده تون رو اصلا ندارم. دوستتون دارم اما احترام براتون قائلم پس احترام قائل باشید. یادتون باشه شما با کلامتون فقط دارین سطح فرهنگ و ادب و شعور و تربیت خانوادگی خودتون رو میرسونین. باتشکر از همگی. راستی لایک ممنوع   

از دست این پدر و مادر باید کجا شکایت کنم؟ کجا برم؟ مگه جایی هم دارم؟ کاش ازدواج کرده بودم 😔

لطفا اگر نظر من مخالف عقیده شماست بهم حمله نکنین. ریپلای نکنید.من فقط عقیده شخصی خودم رو مطرح کردم. جای هیچ دعوایی نیست. حوصله بحث باشما و تحمل بد لحنی یه عده تون رو اصلا ندارم. دوستتون دارم اما احترام براتون قائلم پس احترام قائل باشید. یادتون باشه شما با کلامتون فقط دارین سطح فرهنگ و ادب و شعور و تربیت خانوادگی خودتون رو میرسونین. باتشکر از همگی. راستی لایک ممنوع   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قفسه کتابم ریخت همه اتاقم بهم خورده بود منم گریه می کردم 

خوب عزیز دلم 

مرتب میکردی 

گریه نداشت

حالا موندم ار مامان بابات که چرا این کارو کردن 

البته منم اگه گریه کنن مامان بابام دعوام میکنن

2728
عزیزم فقط میتونم دکتر هلاکویی رو بهت معرفی کنم با حرفاش ارامش بگیری و دلیل رفتار پدر مادرتم بفهمی &n ...

از کجا پیداش کنم؟ 

2740
میشه یه سوال بپرسم اگه اطلاع دارین اگر دختری بالای بیست سال باشه بره ازخونه مستقل زندگی کنه بعد خان ...

کاملا از اینکه دادگاه چطور در واقعیت پیش میره اطلاع ندارم،اما از لحاظ تئوری که بله میتونن

پدر و مادر حق ندارند بچه رو کتک بزنند و اگر حتی قرمز بشه باید دیه بدند.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....