2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره..هیچکس اصلا فک نمی کرد قبول نشم..

بقیه رو ول کن...خودت رو ببین رتبه ات چند شد امسال؟

چقدر خوندی امسال؟

اگر میپرسم بخاطر اینکه خیلی مشاوره کنکور دادم و میدونم چی میگم

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
2728

[QUOTE=108951117]بقیه رو ول کن...خودت رو ببین رتبه ات چند شد امسال؟ چقدر خوندی امسال؟ اگر میپرسم بخاطر اینکه ...گفتم که..این دو سال رو یه مشکلی داشتم اصلا نتونستم واسه کنکور بخونم .فقط درحد مدرسه تونستم بخونم که با اینکه مدرسه م خیلی آشغال بود ولی معدلم ۱۸ شد

[QUOTE=108951117]بقیه رو ول کن...خودت رو ببین رتبه ات چند شد امسال؟ چقدر خوندی امسال؟ اگر میپرسم بخا ...

رتبه ات چند بود؟

نمیدونم..نجومی شد..سر امتحان اصلا سوالا رو نخوندم فقط پاسخنامه رو الکی پر کردم..

واقعا تو خودت میبینی که پزشکی قبول بشی؟

2738
خب اگه اینقد مطمئن بودم که دیگه شک نداشتم روانشناسی بخونم یا دوباره کنکور بدم..

از نظر من با رتبه نجومی پارسال و تلاشی که نکردی خیلی ریسک داره قبولیت...از طرفی پارسال تو فضای درس هم بودی و امسال از اونم دوری...مراقب باش شکست نخوری 

عزیزم اگه علاقه داری به این رشته ادامه بده و اینو بدون روانشناسی ، شغل فقط برای مقطع ارشد به بعد فراهم میشه براش ، اگه دکتری بگیری که دیگه واقعا رشته عالییه . میتونی کلینیک بزنی ، کارگاه و همایش برگذار کنی ، برای استادی دانشگاه اقدام کنی...

و بعدم برای رزومه دانشگاه ، نگاه به اخرین مدرکت میکنن پس سعی کن برای ارشد و دکتری دولتی جای خوب قبول شی. 

حرف بقیه ام بریز دور عزیزم ، مهم فقط خواسته ی توئه و تلاشت.

طرف کارشناسیشو گرفته فکر میکنه الان باید سره کار!

معلومه که نیست به همین راحتی...

یا حتی طرف ارشد یا دکتری گرفته ولی کارگاه نرفته ، کارورزی نگذرونده ، کتاب و مطالعه ازاد نداشته ، تحقیق نکرده و برای شماره نظام و پروانه اقدامی نکرده ، با معدل پایین اونوقت توقع داره شغل مناسبم براش فراهم شه.

شما تلاشتو بکن ، مطمئن باش آیندت روشنه.

عزیزم اگه علاقه داری به این رشته ادامه بده و اینو بدون روانشناسی ، شغل فقط برای مقطع ارشد به بعد فرا ...

ممنونم..روانشناسی واسه من خیلی راحته..راحت تا دکتری رو میتونم برم..فقط دلم از این میسوزه که میتونستم پزشک بشم اما..

ممنونم..روانشناسی واسه من خیلی راحته..راحت تا دکتری رو میتونم برم..فقط دلم از این میسوزه که میتونستم ...

اگه علاقت پزشکیه ، پس از دانشگاه مرخصی بگیر یه ترم بشین برای پزشکی بخون، قبول شدی که چه بهتر ، نشدی ام که همون رشته ادامه میدی

2706